Question hogyan csempészhetek magokat és anyagokat

iforgotmypasswordlol

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Címe. Szeretnék füvet termeszteni, de hogyan juthatok be a magokhoz az országomba? Görögországban élek.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
A legtöbb vetőmagot Hollandiában forgalmazzák, a gyomnövényeket gyártó cégek.

Hagyhatja, hogy a magokat postai úton küldjék el a leadott címre.

A nagyobb DNM-en is vannak olyan eladók, akik körülbelül ugyanolyan áron kínálnak magokat, mint a hollandiai gyomnövénygyártó cégek, ha névtelenebb akarsz maradni.

A termesztőszobádhoz szükséges anyagok tekintetében Görögországban biztosan vannak olyan termesztőboltok, ahol készpénzben megvásárolhatsz mindent, amire szükséged van. Vigyázz ott, mert sok felszerelést találsz más boltokban olcsóbban, mint például szűrőrendszereket, laborokat, földet és edényeket!
 

iforgotmypasswordlol

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
HA i
Ha vetőmagokat és hasonló dolgokat rendelek, átvizsgálják a csomagjaimat? Ez a legnagyobb aggodalmam
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Általánosságban elmondható, hogy a hollandiai vám az EU legjobban ellenőrzött határa, így van rá esély.

Ennek ellenére én már rendeltem magvakat nemrég, és nem volt probléma, én is vásároltam már magvakat NL-ban és hoztam vissza autóval, gond nélkül.

Talán próbáld meg egy kis rendeléssel. Ha jól emlékszem a cégeknek van lopakodó szállítási lehetőségük.

Ha ez túl kockázatos neked, akkor még mindig megveheted őket a darknetben.
 
Top