Hogyan kell alkalmazni az 5-CL-ADB-A vagy (JWH-10) port a CBD virágokra (receptet keres)?

ganja123able

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Üdvözlök mindenkit! Találnak egy jó lelket és elmagyarázza nekem, hogyan kell "alkalmazni" a port (5-CL-ADB-A) vagy ( JWH - 10) a CBD kender virágokra? Próbálkoztam a módszerrel: 3,5 grammot 50ml acetonra, majd a virágokat (100 gramm) befújtam. Minden rendben van, de a virágok színe megváltozik és az aceton kimossa a terpéneket. Kell egy jobb módszer, ami biztosan létezik. Továbbá keresek egy receptet, hogy hogyan lehet hasist készíteni JWH alapú CBD kief vagy 5-CL-ADB-A alapján. Előre is köszönöm a tanácsokat!
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
terpének hozzáadása után. ne permetezze, áztassa.
 

rotovap5002

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 8, 2024
Messages
31
Reaction score
7
Points
8
Hogyan áztathatja és kaphatja meg a megfelelő mennyiségű 5cl-t a virágon?
 

ganja123able

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Köszönjük a tanácsot. Most az a kérdésem - ha úgy döntök, hogy beáztatom a virágokat, milyen mennyiségű oldatot használjak és hogyan kell ezt megfelelően csinálni? Ha 50 gramm aceton és 3,5 gramm 5cl elég nekem 100 gramm CBD permetezéséhez. Kíváncsi vagyok a pontos receptjére
 

whatshappening

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 15, 2023
Messages
26
Reaction score
15
Points
3
üvegedény 1L
töltse meg,,,, öntse bele a kannabinoiddal kevert ISO-t
hagyja elpárologni

Soha nem csináltam, csak ismerem az embereket.
vape liquid sokkal jövedelmezőbb+ addiktívabb
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Ne használjon acetont, mert az tönkreteszi a leveleket. Használjon izopropil-alkoholt.
 

ganja123able

Don't buy from me
Member
Joined
May 10, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
... Köszönjük a tanácsot. Mennyi izopropil-alkoholt kell használni 100 gramm CBD-virágra? Lehetséges ezt a CBD kiefből hasist készíteni ?
 

Win Win

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 10, 2023
Messages
100
Reaction score
4
Points
18
Használhat etanolt?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ha spray-t használ, az még rosszabb. Meg kell értenie, hogy az anyag mennyi alkoholt képes felszívni ahhoz, hogy ezt a mennyiséget vegye és telítse a teljes térfogatot. Ezenkívül, ha CBD rügyeket használ, vegye figyelembe, hogy ez csökkentheti a hatékonyságot.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
A legjobb módja a házi készítésű beállítás egy palackból vagy tartályból, amelybe a szintetikus kannabinoidot helyezi, és butánt (gázt) táplál a palackba. A gáz feloldja a kannabinoidot és egyenletesen telíti az összes CBD kendert. Ezután kinyitja a palackot, és a termék másodpercek alatt megszárad. Ne használjon ALKOHOLT / ACETONT, stb., mivel a termék elveszíti a megjelenését és megváltoztatja az illatát.
 
View previous replies…

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
LPG-re vagy csak butánra gondol ?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Bármilyen kényelmes és hozzáférhető gázt használhat. Ha otthoni körülményekről beszélünk, akkor nagyon kényelmes az öngyújtógáz használata.
 

xiluh

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 3, 2021
Messages
20
Reaction score
14
Points
3
Can u ad nekem jobb lépés pls..

1. Hagyja, hogy a gáz feloldja a kannabinoidot a palackban? Milyen mennyiségű gramm kannabinoidot, ha 280ml butángázt használok?

2. Miután feloldottam a cannabinoidot a palackban, a következő lépésben a levelekre kell permeteznem? Vagy hogyan?
 

Chicko7777

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Aug 19, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Helló, tudna részletes útmutatást adni ezzel kapcsolatban?

Köszönöm.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Használjon nagy mennyiségű alkoholt (etanol oldott noiddal, melegítéssel). Olyan mennyiséget, hogy a virágok kívül-belül teljesen nedvesek legyenek. A virágok szárítása után, akkor egyenletes koncentrációt kapunk.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Én keverem pontos, ahogyan te tetted, de az egyetlen probléma a keverékeddel az aceton mennyisége
Az aceton túl sok.
Károsítja a kendert.
3,5gr 100gr levélhez 3,5gr.
Egy kis acetonra lesz szükséged, akár 25ml-re is.
Amire tényleg szükséged van, az az, hogy az aceton feloldja a Chem-et és gyorsabban keverd össze, hogy minden levélhez érjen.
 
Top