Question Hogyan lehet az LSA-t kivonni a HBWR-ből

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Hello

Tud valaki segíteni valami hasznos írással - szeretnék LSA-t kivonni HBWR magokból. Segítségre van szükségem a nagyszabású extrakcióhoz minimum 5 kiló magból. Megtalálhatom valahol? A legjobb lesz képekkel. Fogadok, hogy a nagyszabású extrakció más lesz, mint a kis méretű. Mielőtt kipróbálnám:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/theoretical-synthesis-of-lsd-from-hbwr-seeds.4652/#post-27071

Ez csak nem működik - szűrés után van barna por a szűrőn, nem krisztalin LSA.

Szükségem van bármilyen segítségre, kérem
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Megpróbálom ezt a kivonatolást. Reggeli dicsőséggel - 100 gramm és a végén barna porral végzem - nem sok. Lehet, hogy ez a HBWR-rel is működik, de nagyobb léptékben - legalább 1 kiló egyszerre - szükségem van valamire. Ez a leírás skálázható? A BB fórumon nem sokat találok a nagyszabású HBWR extrakcióról LSA hidrolízissel. Az interneten található leírások folyékony LSA előállítására készültek fogyasztásra, nem pedig nagyszabású extrakcióra, hogy kristályos LSA-t nyerjünk további feldolgozásra.

Az internet tele van LSA extrakciókkal, de nem ezt akarom - krisztál LSA-t akarok krisztál formában, amely stabil és felhasználható LSD előállítására.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Az L .s. d gyártásához az ergotamin-tartarátból indul, ebben a fórumban van a szintézis, az ergotamin a legjobb módja az lsd létrehozásának, egyszerűbb és gyorsabb.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Úgy gondolom, hogy a tiszta kristályok előállításához oszlopkristályos kristályográfiára lenne szükség. Sajnos ehhez nem létezik könnyen követhető tek, erről tudományos cikkekben kellene olvasni.
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Köszönjük! Ez az, amitől tartottam. Megnéztem a Redditet is, és ez igaz - nem találok anobydyt, akinek az LSA cisztális formában van, stabil, nem valami savas vízben... Én is nézegettem a 60-as évekből származó régi cikkeket az anyarozs alkaloidok kivonásáról (Adam Gotlieb - sav), de elég bonyolult, és reméltem, hogy valami egyszerű leírást kapok. Köszönöm az infót, és a kutatásom során kapok néhány információt a reggeli virágokból származó LSH-ról. Az érdekes - a reddit:

LSH Tek 2022 LSH tanulmány alapján 20 képekkel és 7 utazási jelentéssel, természetes LSD-vel.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Alkoholos extrakció vagy DCM
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Kifejtené ezt részletesebben? A Kash's tek-et használom, de feleslegesen bonyolultnak tűnik... Az eredmények elég nagyszerűek, de idk vajon van-e jobb tek?
 
View previous replies…

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Használjon soxhlet extrahálót, és oldószerként etanol és metanol keverékét használhatja.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Úgy érti, hogy elég csak péppé alakítani, majd etanolt hozzáadni? Mi a helyzet a zsírokkal, növényi rostokkal és egyéb alkaloidákkal?
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Csak minden új keletű témát, amit csak találnak, bepötyögnek. Ezzel nem fog tiszta kivonatot kapni, még akkor sem, ha ez technikailag működik. Itt arról beszéltünk, hogy teks, hogy kristályok legyenek a végtermék, ne vegyük figyelembe, amit fentebb mondott (kivéve a soxhlet, a soxhlet nagyszerű)
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Tiszta LSA-t szeretne kivonni vagy izolálni? Ha extrahálni szeretne, akkor nincs semmi baj az alkoholos extrakcióval.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Ezt a videót általános kivonatként tudom ajánlani
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Vagy esetleg próbálja meg a sav/bázis módszert használni, mert egyes zsírok és olajok megváltozott pH-nál oldhatatlanok.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Szó szerint képzett laboratóriumi szakember vagyok, tudom, hogyan kell elvégezni egy extrakciót. Amit mondok, az az, hogy olyan alacsony erőfeszítésű üzeneteket teszel közzé, amelyek nem relevánsak az adott témához.
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Nekem úgy tűnik, hogy mindkettőtöknek valóban jó érvei vannak! T0lek511-nek abban az értelemben igaza van, hogy ha kizárólag "extrakcióról" beszélünk, akkor egy etanolos extrakció is elegendő lehet.

Ugyanakkor megpróbálunk olyan tiszta LSA-t kapni, amennyire csak lehet, ami mind az extrakciót, mind az izolálást igényli, így az arche nem rossz.

Nem hiszem, hogy T0kek511 alacsony erőfeszítésű posztokat csinált, mivel az általa nyújtott információk érdekesek voltak egy olyan ember számára, mint én, aki kezdő. És én mély tiszteletem, hogy ti ketten valóban profik vagytok.

Szerintem, és ez az én véleményem, hogy túlságosan ellenségesen viselkedtetek egymással a beszédmódotokban! Mi mindannyian civilizált vegyészek vagyunk (én, valahogy hahahaha nem hasonlítható hozzátok srácok), képesek vagyunk civilizált beszélgetésekre. :)
 

Mynoghra

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
1
Amikor bazifikálódik, a zsírok a szappanosítás miatt hajlamosak összecsomósodni, igaz? Vagy csak hülyeségeket beszélek?
 

Octopusssss

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jul 20, 2022
Messages
31
Reaction score
13
Points
8
Ebben a The Vespiary dokumentumban mindenféle kipróbált extrakciós módszerrel - beleértve a kristályosított LSA-val és LAA-val végzett extrakciókat is - rendelkezünk.
 

Attachments

  • FZYS4rX0uq.pdf
    5.6 MB · Views: 390
Top