Question Hidrogén-peroxid

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Sziasztok, tudja valaki, hogyan tudok nagy mennyiségű, nagy koncentrációjú hidrogén-peroxidot magamnak előállítani?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
A hidrogén-peroxid szintetizálása nem igazán lehetséges titkos környezetben. A keverékben lévő víztartalom gondos elpárologtatásával lehet koncentrálni. De óvatosan kell eljárni az alacsony hőmérséklet alkalmazásával, mivel a proxid forraláskor vízzé bomlik. A legjobb technika a vákuumkamra és enyhe fűtés használata. De ez még mindig nagyon sokáig tart. Megfigyelés:
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Ó oké, valaki mesélt nekem egy H2O2 generátorról, szerinted az használható lenne?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Nem hiszem, hogy ez így van. A H2O2 gőzök H2O2 folyadékból történő előállítására szolgálnak, ugye? Vagy van valami más gépre mutató linkje?
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Ez volt az, amelyikről olvastam, azt írja, hogy deionizált vízzel töltse újra. Nem igazán tudok róla sokat, ezért kérdeztem.

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
416
Points
63
Fiam, ez egy generátor a HIDROGÉNGÁZ-hoz, nem a hidrogén-peroxidhoz. H2, nem H2O2. Ez ... egy kicsit más.
 

Mora

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2022
Messages
17
Reaction score
10
Points
3
Hoppá az én hibám bocsánat..., és azok, akik H2O2 gőzt állítanak elő H2O2 folyadékból H2O2 gőzt, szintén nem használhatóak?
 
Top