Úgy érzem, buta most (a túl sok), hogyan számolom ki a sav kell semlegesíteni az amin freebase...

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Így találtam ezt az oldalt és a bókjaim én új vagyok ebben a fajta communicatian..
Kipróbáltam a Nabh4/Cucl redukciót és igen 20gr p2np-t (piszkos) 16gr aminokba... így ez szép.

De van 2 kérdésem
1* mennyi 85%-os foszforsavra van szükségem 10ml freebase-hez ? @ a pillanatban nem tudom kitalálni, hogy akarom megtanulni, de később....

2* Van egy jó módja nincs vas pls p2p ?

Bocsánat a rossz angolomért és túl sokat lélegeztem be, azt hiszem, béke !
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Btw csak veszem a freebase és desztillálni gőzzel tart egy wile de utálom a savas bázis és azt hiszem, ez jobb i cant mondani a hozam, mert használtam néhány amin tisztítani egy leackart redukció ...

és így kérdezem, kérdezem egy másik dolog, amit tudok, hogy metilamin hcl van egy módja annak, hogy tudok előállítani met kis léptékben ?
 

Attachments

  • As25LUnzeQ.jpg
    As25LUnzeQ.jpg
    2.4 MB · Views: 179

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Én, de így van egy jelzés, hogy mennyi savat fogok keverni a metanollal, így most már tudom, hogy ez hozzáad 5ml és ellenőrizze a tesztutakkal, amikor már majdnem hozzáadom az összes sav/methanol.. általában 30 csíkot használok, mert utálom, amikor újra kell kezdenem.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Használjon egy csíkot ismételten, a keverékből egy cseppet a csík egy részére átvezetve.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Voltak ilyen költségeim
ja jó id rendeltem most olcsó 1 csík laktóz papír.
Azelőtt a calroth műanyag csíkok voltak 4 blokkos műanyag csíkokkal.
 
Top