Új vagyok a kémiában :D

ChemistryStudentPL

Don't buy from me
Member
Language
🇵🇱
Joined
Jul 21, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Új vagyok a kémiában, nincs sok tapasztalatom a tiltott anyagok előállításában, melyiket lesz a legkönnyebb szintetizálni, APAAN-t szeretnék előállítani. Talán valaki tud nekem segíteni egy kis léptékű 100-200g, és később APAAN To BMK, Lehetséges, hogy a gondolkodásom rossz, ezért szeretnék tanácsot kérni :)
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
talán ez a szál hasznos lehet? ez volt az első szintézis, amit láttam, amikor az APAAN-ra kerestem. azonban jsyk egy másik szálban egy felhasználó azt mondta: "Ez nagyon furcsa. Ez a forgatókönyvem időről időre megvan, de soha nem hallom, hogy valakinek sikerülne megtalálni az APAAN-t, pedig a BMK Glycidate 5449 mindenhol elérhető, tehát miért is kellene ennyire az APAAN-ra koncentrálni :D"

ha ragaszkodsz az APAAN-hoz, akkor ez a szintetizátor (1kg-os méretarány) ígéretesnek tűnik. az előbb linkelt szintetizátor kisebb méretarányúnak tűnik, ha arra van szükséged. továbbá itt van egy APAAN-BMK konverzió, de az nagy méretarányú. remélem, tudtam még segíteni ^^;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nem biztos, hogy Ön hol van, de a fenilaceton az USA-ban alapvetően OTC (benzaldehid és MEK).
 
Top