Question <investigation & study> Szennyezett metamp pt I: vizsgálat, elemzés

phenethylope

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Sziasztok!

háttérsztori : hosszú történet rövidre fogva, kaptam egy kis szaros meth-et! Már egy éve vagy egy éve a periférián vagyok ezen a honlapon, de úgy döntöttem, hogy hivatalosan is üdvözlöm.

Gyors FTIR vizsgálatból először is, volt benne némi ketamin. Kutatásaim alapján azonban mindkettő vízben oldódik és nem biztos, hogy van egyszerű módszer.
A legrosszabb az, hogy volt benne ez a pár szem (nem kevés) piros, kék barna szar... Én még soha potenciálisan 3 számjegyű vásárlásokból soha nem találkoztam ilyen undorral. Az én korlátozott ismereteim alapján úgy tűnik, hogy nem megfelelően mosott prekurzor típusú gunk még benne.

Intézkedési terv: Im fog küldeni részletesebb mintát egy olyan helyre, amely hasznosítja a felületi Raman, valamint FTIR.
Lehet, hogy összegyűjtöm a legszebb szilánkot, és egy gyors mosást és talán még az első ABE-t is elvégzem.

kérdés -
Van-e jól bevált útvonal a ketamin és a metamfetamin szétválasztására?

Később a mai nap folyamán fotókat is hozzáadok, köszönöm mindenkinek, aki olvassa.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,475
Solutions
4
Reaction score
1,005
Points
113
Deals
1
Ha semlegesítjük a savat, bázis formájában a met oldódik acetonban kloroformban és éterben, a keta,I've pedig nem oldódik acetonban és éterben, és csak részben oldódik kloroformban. Az aceton tűnik számomra a legkézenfekvőbb választásnak. Nem találtam adatokat a ketamin hcl oldhatóságáról, de valószínűleg olyan oldószer, amelyik az egyiket oldja, a másikat nem.
 
Top