Tényleg olyan nagy baki ez? (AKA, én vagyok a seggfej?)

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Egyszer megkérdeztem egy eladótól, nem fogom megnevezni, hogy ki vagy hol, hogy mennyi a helyettesítő (és erős) opioid az általuk gyártott tablettákban, mielőtt megveszem? Kissé bosszúsan válaszoltak, mondván: "Hogy kérdezhet ilyesmit? ennek semmi köze az ügyletek lebonyolításához!" Ezt nem értem.

Háttérinformációk:
Nos, a személy eladja több tablettát, hívja őket, mondjuk, Dilaudid 2mg, Dilaudid 4mg, Dilaudid 8mg préselt tabletták, de hirdeti, hogy nincs dilaudid benne, de valójában egy másik (nagyon erős) opioid nem fogom megnevezni, hogy az eladók info 100% -ban lehetséges névtelen most, hogy ők ezen a fórumon vagy sem.

Ez tényleg olyan nagy faux pas? Úgy értem, a fenébe is, nem akarunk mindannyian biztonságban maradni, és nem akarjuk megölni magunkat vagy a barátainkat, akiknek esetleg odaadjuk ezeket a tablettákat? Honnan tudná bárki is, hogy mennyit kell bevenni? Hogyan bízhatok abban, hogy alaposan összekevered az aktív opioidot és a kötőanyagot, és hogy ismered a tiszta drog és a kötőanyag százalékos arányát, hogy mondjuk egyenértékűséget tudj mondani (ez a tabletta ###mg/mcg opioid Y-t tartalmaz, ami az opioid-átváltási táblázatok szerint megegyezik például a Dilaudid 2mg-jával).

ha nem csalsz, és különböző tabletták címleteit árulod más-más személyazonosság alatt, de mégis őszinte vagy, és megmondod, hogy mi van bennük, akkor nagyjából tudnod kellene, hogy az egyes tabletták mennyi mennyiséget tesznek ki....ez olyan nagy bűn ezt megkérdezni?

Én vagyok a seggfej?
 

Teko

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 21, 2023
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Beszélhetek neked, mora, etika, meta-etika. De ha csak egy tablettát akarsz alprazolammal annak oké. Ha dühös lesz a kérdésre, az azért van, mert tudja, hogy valamit rosszul csinál, és megpróbálja elkerülni, hogy azt mondja, hogy az áruja piszkos. Ha olyasmit ad el neked, amiről nem mondta meg, hogy mi az, akkor az átverés, vagyis valami törvénytelen, etikai szempontból nézve, performatív ellentmondásba kerül azzal, hogy olyasmit ad el, amiről nem mondta meg, hogy eladja, ezért erkölcstelen. Valójában a kábítószer árusítása nem helytelen, mivel nem lép ellentmondásba, és a kábítószer minden baja független tőle, ez olyan, mintha azt mondanánk, hogy be kell tiltani a ceruzát, mert az ölni tud, ráadásul a kábítószer betiltása rendkívüli haszonnal jár a maffiáknak, amiből az életüket kockáztathatják, és mivel nem férnek hozzá bírósághoz vagy közbiztonsághoz, kénytelenek igazságot tenni, és mivel nem értelmiségi emberek, rosszul teszik ezt.
 

neuro

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2023
Messages
7
Reaction score
17
Points
3
Hajlok arra, hogy egyetértsek... Ebben az esetben a fickó nyíltan megmondta, hogy a tabletta nyomópecsétjei, ha utánanéznek, azt mondanák, hogy oxikodon, azonban azt mondta, hogy biztosan NEM oxikodon van benne. Viszont azt nem mondja meg, hogy mennyi volt benne a másik opioid (ami ebben az esetben egy tonnával erősebb volt)... szóval igen, még mindig etikátlan, ha engem kérdezel. Úgy tűnik, hogy a fickó most amúgy is átver, miután egy ideig legális volt. Tipikus evolúció. Szóval azt hiszem, két golyót is elkerültem, halálosan és anyagilag is.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Nem én nem mondanám, hogy az you.i nem vennék semmit nem volt állítás, hogy tartalmazza ezt vagy azt a kijelentést.Ki a fene akar vásárolni az ismeretlen, egy drogteszt reagens csak akkor kap you so far.buying valamit bárkitől igényel egy comittment a hitük, "ez az, amit a fene ez".maybe ez csak én vagyok.
 
Top