[Dzsungel-módszer] 15 perces forgatása bármely BMK glikát, amely savval megy.

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ez semmi különöset nem jelent;
  1. 1KG glidikát (lehet folyékony is).
  2. 1KG víz (a melegebb víz kevesebb savat jelent).
  3. 1,2L 98%-os kénsav.
Ez akár IBC-re is méretezhető, ha lassan öntjük bele a savat, miközben némi kevergetést végzünk rajta.

Én nem tettem, de a legjobb lenne, ha üvegre zárva csinálnád, és hagynád, hogy a gőzök egy PTFE tömlőn keresztül buborékoljanak egy erős lúgba vagy szódabikarbónás vízbe.
Ha így csinálod fűtéssel, akkor a savas oldószert újra felmelegítheted, hogy újra felhasználhasd.

Ne használja ezt rozsdamentes acéllal, bármilyen minőségű. Még titániummal sem javasolt.
HDPE műanyagokat dzsungeles módszerekhez, üveget újrafelhasználáshoz.

Ne feledje, hogy ebben a reakcióban a gőzök valószínűleg a redukciót végzik, a reakció után pH 14-et, majd pH 7-et kell tennie, és vagy vákuumban destillálni vagy 130 fokra forralni és további reakciókban felhasználni. Ha nem használ platinát hidrogénezéssel és az olaj tiszta, akkor általában vákuum nélkül is használható.

Meg kell említenem, hogy a színem nagyon tiszta kénsavval, ami általában nem ilyen tiszta (valószínűleg azért, mert akkor fapálcát használtam, vagy túl sok vulkanikus volt).
 

Attachments

  • zlSoAFk5gI.jpg
    zlSoAFk5gI.jpg
    417.8 KB · Views: 355
  • A7am5UoKjL.mp4
    3.1 MB · Views: 0
  • jJ92zmMlBR.mp4
    16.2 MB · Views: 0

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Az én nem desztillált fenilacetonom a BMK 5449-ből így néz ki:

Iw8EftZzFm


Aggódnom kell?
 
View previous replies…

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Próbálja ki a kénsavval, és meglátja. Az egyik kénsavval, ha kevés égett akkor közvetlenül lúgot ki egy higany reakcióból extrakció nélkül.
 
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Úgy tűnik, sajnos nem értette a viccet. Ennek oka lehet, hogy soha életedben nem láttál még tiszta P2P-t, de csak találgatok.

Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de ez a "módszer" egy förtelem. Nem is a glicidátokra, hanem a glicidsavas sókra, ami nem ugyanaz.

De nem azért vagyok itt, hogy erkölcsöt prédikáljak, rájöttem, hogy ez profitközpontú, a minőségre való tekintet nélkül, és jól illeszkedik a Leuckart-féle gyakorlathoz és a "Paste" termékhez, amelynek egyre kevesebb köze van a valódi amfetaminhoz. és ezért árulják "Amphetamine Ultra +++" vagy hasonló néven, 90% koffein, 5% valamilyen Cathione alapú RC, a többi szar, és egy kis amfetamin bázis mindenre a halszag miatt. Ez aztán az optimalizálás csúcsa, mivel egyáltalán nem kell a kémia fáradságával bajlódni. Gondoljon csak bele, mennyi időt takaríthat meg így!

Itt a fórumon értékelném, ha az emberek tartózkodnának attól, hogy valamit tisztának nevezzenek, amit soha nem tisztítottak és soha nem vizsgáltak laboratóriumban sem. Az összes "nagyüzemi" amfetamin, metamfetamin, mefedron szintézisről beszélek. A-PVP stb.

Mint mondtam, nem kritizálom mindezt, mindenkinek magának kell eldöntenie az ilyen kérdéseket, de maradjunk a valóság talaján és őszinték, elkerülve, hogy azt higgyük, hogy az időtakarékos, ultraegyszerűsített módszerek minőségi termékkel végződnek.

thx.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ha vákuumdesztilláció után a termék tiszta nem minden módszerhez szükséges desztillált anyagokat. Az ok, emde módszer, amit használnak vákuum P2P miatt a drága platina

Az Ön nem prédikál itt, de különbség van a 100ml tételek vagy a 100L tételek között.

A szennyeződések a fosfor savas redukciókban is vannak, mert ömlesztve mindig inox 316L-t használnak (még alacsonyabb), ami az olajba megy végül, amit lát, amikor a fehér foszfor zöldre változik.

És van különbség a kénsavval vagy fehér foszforral redukált p2p között, amit te magad is ellenőrizhetsz egy higanyos redukcióval és lúgot teszel az egyik kénsavval forgatott közvetlenül a tetejére megy, ellentétben a másikkal (I'd te forró lúgot használsz).

De amk ezt az Intel-t nem olvasod sehol.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Nézd jb ne hagyd, hogy valaki mondjon neked valamit... hidd el, szart se tudok... az egyetlen dolog, amit tudok, az a pénz. nagyon közel vagy a hátsó ajtóhoz... hidd el... baszakodj tovább, és meg fogod kapni a jutalmad... :ninja:
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Ennek semmi értelme, elnézést.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Foszforsav vagy hcl hydrolisys? valaki azt mondta nekem, hogy a citromsav adja a legjobb eredményeket.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
nem bánja, ha megmondja nekünk, hogy melyik sav milyen mennyiségben használta megszerzése ezt a csodálatos P2P? :)
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Nyertessége esetén szükségem van a foszporos :LOL::LOL:
 

ineverexisted

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Addig kísérletezett különböző savakkal, amíg kielégítő eredményt nem kapott, és ragaszkodott hozzá. a próba és tévedés a legjobb barátod.
Adj a kémiának és a kutatásnak egy kis szeretetet, és lehet, hogy megjutalmaznak.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
u dobja a szárazjég gyors használatához
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Ezután pedig alkalmazza a kézi melegítést ?

Ez megszüntetné a 15M fordulatot, nem igaz ?

Én majd egyszer beállítom glas hogyan kell csinálni
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
mit értesz a forgatás alatt? és a reakció után hogyan nevezik a kapott anyagot ebben az állapotban? köszönöm.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Bármilyen bmk por, amelynek savra van szüksége az elfordításhoz, nagyon gyorsan elfordítható ezzel a módszerrel bmk olajra.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Helló, mekkora a hozam?
 
Top