• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Methamphetamine Ömlesztett meth szállítót keres

Methamphetamine

CountTrapula

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 8, 2023
Messages
2
Reaction score
7
Points
3
Szeretném, ha amerikai-amerikai lenne, de nyitott vagyok az importra is. Eddig 4 fontot vásároltam 6 000 dollárért, és remélem, hogy valami ebben a tartományban lesz. Hajlandó vagyok hajlítani, ha minden másért megéri. Keresek valakit, aki megbízható, jó termékkel, kommunikációval rendelkezik, és kevesebb mint egy héten belül ki tud tenni egy csomagot. Lmk ha ez te vagy
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Úgy érti, D-met, vagy racém 6k$?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Az Egyesült Államokban racém lesz.
 

Nexgen

Buying through escrow
New seller
Language
🇪🇸
Joined
Jul 12, 2023
Messages
19
Reaction score
126
Points
28
Deals
6
Nekem 300 font van kéznél Kaliforniában volt problémám a szállítási rendszerrel, de most már javítva van hagyjon nekem egy üzenetet egy címet, hogy elküldjem Önnek a bűnös termékemet elkötelezettséget
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Deal hogyan tudom elküldeni a címemet pgp ok vagy egy másik
 

DeltaBoy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 13, 2024
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Az USA-ban tudok segíteni a racemicben. az áram egy kicsit magasabb...
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Van szerencséje?
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Tudok segíteni az új Orleans területén lmk hogyan u akarom, hogy küldjön info. Szintén árak és mennyi ideig stb.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ez vagyok én, uram. Tudom küldeni őket, hogy az us, de kapunk 1850 fejenként, és ez nem a BS, hogy körül mindenhol ez az igazi üzlet, de ha csinálsz alkalmanként tudnánk kapni le a 6-os. Én vagyok a megbízhatóság megtestesítője még akkor is, ha úgy tűnik, hogy senki más nem törődik az ilyen dolgokkal. Lehet csinálni egy csomagot sokkal gyorsabban, mint egy hét is.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
A másik dolog, amit megemlíthetek, hogy nagyon óvatos lennék, ha olyan emberekkel foglalkoznék, akik konkrétumokat adnak olyan dolgokról, amelyeket nem kellene, mivel a bűnüldözés hajlamos arra, hogy így próbálja megteremteni a hitelességet, és úgy tűnik, hogy nem értik meg, hogy ez egy probléma. Én magam is ezen az általános területen vagyok, és az egyetlenek, akiknek 300 fontjuk van, és azt mondják, hogy nem az lenne, akivel találkozni akarsz. Nem gyűlölködöm, csak rendkívüli óvatosságot prédikálok ebben a bizonyos irányban, szélsőséges.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ez sikerült Önnek, uram? Nem láttam, hogy 6 hónapos volt. Ha bármilyen probléma merülne fel, tartson minket szem előtt. Köszönöm
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nem, uram, azért kerestem, hogy megtudjam, sikerrel járt-e a négy kiló metamfetamin utáni vadászata, ha nem, akkor már fedezem magát. Most már két legális forrást is ismer.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ön már nem a piacon van, hogy miért nem kaptam választ tőled. Ez nem számít trapula?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Én még mindig itt vagyok, és 24 órán belül vagy myh kevesebb időn belül postára adhatok egy csomagot, így talán adhatna nekünk egy esélyt?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Még mindig velünk van atrapula?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Tudja, hogy sosem árt, ha van egy biztonsági mentés?
 

locco2024

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
képesek vagyunk sship bármilyen mennyiséget tőlünk küldjön nekem pm, ha komolyan érdekel
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Utoljára május 13-án látták. Imádom a jó rejtélyeket 🤷 szavazzunk, vajon ő:
1. Lenyúlta valamelyik 5 csöves ott fent, aki megpróbálta elcsábítani őt telegram/wikr/ e-mailben
2. Kapta az egyik tényleges ellenőrzött drogdílerek ezen az oldalon (személyesen megerősítettem 2 közülük)
3. Valami kölyök volt, akinek nedves álma volt a barátnője adó-visszatérítésével, és csak kirakatvásárlást csinált.
4. Az anyja látta a Tor-t a számítógépén, és nem engedte, hogy használja.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Azt hiszem, hogy a fentiek közül egyiket sem hiszem, hogy lebukott. Van egy hasonló név az online amerikai kábítószerügyi munkacsoport északnyugati részén. Szeretném tudni biztosan, bár, mert azt hiszem, ismerek néhány nevet ott.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Hasonlóan a count trapula? Ha ez igaz, akkor arra gyanakodnék, hogy az egyik ilyen üzenetküldő szolgáltatáson csalizták ki a magát drogdílernek kiadó rendőrök. Én is aggódtam emiatt a Lab Expresszel kapcsolatban. Azok a 100 dolláros 8 golyó kokainnak csapdának kellett lennie, de kitakarítottam a házam, találtam egy jó postaládát a közelben, és haraptam a golyót. RIP lab express. A kokainodnak olyan szaga volt, mint egy pizzériának, de pokoli jó üzlet volt.
 
Top