A mefedron meggyógyította a depressziómat!

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
43
Reaction score
28
Points
18
Szia, 4 éve depresszióban szenvedek, mióta a covid elkezdődött, elszigetelődtem, sok barátomat elvesztettem és elvesztettem a szociális készségeimet. Próbáltam mindenféle antidepresszánst használni, de egyik sem segített igazán. Nemrég volt egy mefedron binge, ahol 2 héten keresztül minden nap 100-200mg mefedront vettem be. Ezután a depresszióm meggyógyult, a legjobban érzem magam, amit valaha éreztem. Visszanyertem az egész személyiségemet és mindent, amit elvesztettem. Nem tudom, hogyan történt ez, de örökké hálás leszek a 4-MMC-nek, amiért megmentett.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
207
Reaction score
213
Points
43
Sajnálattal hallom a depresszióval kapcsolatos küzdelmeit, de örülök, hogy már jobban érzi magát. Szeretnék azonban némi kritikus kontextust nyújtani a mefedron közelmúltbeli használatával kapcsolatban. Nem is a konkrét esetedre vonatkozóan, mert nem ismerek sok háttéradatot. De azok számára, akik ezt olvassák, és esetleg azt gondolják, hogy a mefedron gyógyszerként használható.

Bár érthető, hogy az Ön által tapasztalt pozitív változást mélyrehatónak érzi, a mefedron vagy hasonló anyagok használata a depresszió öngyógyítására kockázatos lehet, és a jelenleg tapasztalt hatások lehetnek ideiglenesek vagy hosszú távú következményekkel járhatnak.

A mefedron befolyásolja az olyan neurotranszmitterek felszabadulását, mint a szerotonin, a dopamin és a noradrenalin - olyan agyi vegyi anyagok, amelyek befolyásolják a hangulatot, az energiát és az örömöt. Ez a hirtelen hullámzás átmeneti eufóriaérzetet, fokozott szociális kapcsolódást és csökkent depressziós tüneteket okozhat, ami megmagyarázhatja, hogy miért érzi magát most sokkal jobban.

A mefedron tartós használata azonban ezen neurotranszmitterek kimerüléséhez vezethet, mivel az agy küzd az egyensúly helyreállításáért. Ez gyakran vezet egy "összeomlás" vagy "come down" fázishoz, amelyet súlyos depresszió, szorongás és hangulati instabilitás kísérhet.

Az Ön által érzett megkönnyebbülés átmeneti lehet annak jellege miatt, ahogyan a mefedron az agyra hat. A stimulánsok dőzsölése után a felhasználók gyakran tapasztalnak egy rövid ideig emelkedett hangulatot, mivel az agyuk kompenzálja a neurotranszmitterek kimerülését, de amint ez a hatás elmúlik, a depresszió vagy a szorongás tünetei visszatérhetnek, gyakran intenzívebben.

Megértem a frusztrációt, amikor több antidepresszánssal próbálkozik az ember, sikertelenül. A depresszió nagyon ellenálló lehet a kezeléssel szemben, és nem ritka, hogy az egyének kiábrándulnak a hagyományos megközelítésekből. Vannak azonban olyan alternatív kezelések és életmódbeli megközelítések, amelyek fenntarthatóbbak és kevésbé károsak lehetnek, mint a mefedron, például:
  • Terápiák: A kognitív viselkedésterápia (CBT), a mindfulness-alapú kognitív terápia vagy a pszichodinamikus terápia segíthet kezelni néhány olyan alapproblémát, amelyeket a gyógyszerek önmagukban nem feltétlenül céloznak meg.
  • Életmód: A rendszeres testmozgás, a strukturált szociális interakciók és a mindfulness gyakorlatok bizonyítottan pozitívan befolyásolják a hangulatot.
  • Újszerű megközelítések: Az olyan kezelések, mint a ketamin vagy a pszilocibin terápia, orvosi felügyelet mellett, egyre nagyobb teret nyernek a kezelésre rezisztens depresszió kezelésére. Ezek az anyagok másképp hatnak, mint a hagyományos antidepresszánsok, és a megkönnyebbülés kontrolláltabb és terápiásabb útját kínálhatják.
Tekintettel arra, hogy most hogyan érzi magát, hasznos lehet, ha beszél egy mentálhigiénés szakemberrel a tapasztalatairól. Bár csábító lehet, hogy folytassa a használatát, egy terapeuta vagy pszichiáter segíthet egy biztonságosabb, hosszú távú terv kidolgozásában a depressziója kezelésére és az újra felfedezett pozitívumok megőrzésére. Érdemes kihasználni a pillanatot, és áttérni egy hosszú távú stratégiára.
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
43
Reaction score
28
Points
18
Köszönjük válaszát! Nem azt mondom, hogy a mefedron önmagában meggyógyította a depressziómat, de a tőle megnövekedett szociabilitás és beszédkészség miatt visszanyertem a személyiségemet és az önbizalmamat. Emellett visszanyertem a kapcsolatot sok barátommal és családommal.
 

marekzmarek

See my products
Seller
Language
🇬🇧
Joined
Mar 18, 2024
Messages
48
Reaction score
34
Points
18
Deals
13
Ez csak egy ideig tart. Ur depreszsziót most elfedik. Olvassa el figyelmesen, amit Paracelsus írt neked. Ha nem megy a szakemberhez, nem fogja kezelni a depressziót.
 

pugzarmyl

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 9, 2024
Messages
43
Reaction score
28
Points
18
Megértem, amit mondani akarsz, bár a hangulatjavulás lehet, hogy átmeneti, de az a tény, hogy újra kapcsolatba kerültem a barátaimmal és a családommal, az az, amitől ténylegesen jobban érzem magam. A depressziómat az elszigeteltségem okozta, így ez kihozott ebből. Nem azt mondom, hogy nem vagyok depressziós, mert eufórikus vagyok a mefedrontól, azt mondom, hogy a mefedrontól megnövekedett szociabilitás segített kijutni az elszigeteltségből, és ott segített a depresszióval. Azt mondom, hogy a mefedron közvetve segített, mert általa visszanyertem a kapcsolataimat. Elnézést, ha durván hangzik vagy valami, az angol nem az első nyelvem. Én is számtalan gyógyszert és terápiát próbáltam, hogy megoldjam a depressziómat és a szociális szorongásomat, és semmi sem segített, ezért hálás vagyok, hogy ez segített nekem, még ha nem is segített közvetlenül, hanem csak lökést adott nekem, hogy magam oldjam meg a problémáimat.
 
Last edited:

PharmacopeiaLabs

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 27, 2023
Messages
26
Reaction score
16
Points
3
hasonló tapasztalatom van, a rutin és a komfortzóna valóban "allergiássá" tehet az új élményekre vagy arra az érzésre, hogy van célod, egy olyan drog, amely a legkisebb és jelentéktelenebb dolgok iránt is érdeklődést vált ki, vagy emlékeztet arra, milyen érzés a gyermeki eufória, szerény véleményem szerint a diszfória egyes eseteiben segíthet, természetesen nem a szerotonin és a dopamin átmeneti növekedése révén, hanem a használat idején kialakuló gondolati folyamatok révén, amelyek pszichológiai áttöréshez vezethetnek.

Összefoglalva, az eufória átmeneti, és ha túlzásba visszük, rendkívül káros, azonban a szokatlanul erősebb, de átmeneti idegi aktiváció miatt könnyebbé váló mentális folyamatok, ha valaki hajlandó a munkára, és nem csak esztelenül az eufóriából táplálkozik, segíthetnek abban, hogy másképp gondolja át a problémáit, elvégre a léleknek néha arra van szüksége, hogy egyszerűen csak élvezze az életet.
 
Top