Az avatárom

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Kibaszottul magas, azt mondták, hogy próbáljak meg aktív lenni a fórumon, és egy kis paranoia arról, hogy mit gondolnak róla az emberek, amit a jó intézkedés érdekében dobtak be, és ezt a bejegyzést írtam!

Kövér gyerek voltam, a drogom a cukor volt. Aztán egy nap egy D.A.R.E. tiszt jött az osztályunkba. Matricákat osztogatott azzal az édeskés logóval, csinált velünk egy-két feladatlapot, aztán mutatott egy csomó drogot.

Azelőtt a nap előtt soha nem gondoltam arra, hogy "drogot" használjak. Attól a naptól kezdve azonban a kíváncsiságom csodálatos drogfává virágzott.

A D.A.R.E.-nek köszönhetem, hogy ma itt vagyok ezen az oldalon, és az avatáromon keresztül szerettem volna kifejezni a köszönetemet.

Köszönöm a D.A.R.E.-nek, hogy megtanítottátok a kövér gyerekeknek, hogy más drogok is léteznek! 💊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ez annyira valóságos, szó szerint azért kezdtem el drogozni, mert amikor nagyon fiatal voltam, apám mesélt nekem a droghasználatáról, és arról, hogy SEMMILYEN drogot nem szabadna használnom, de mivel retardált gyerek voltam, csak annyit tudtam meg belőle, hogy "ha LSD-t használsz, szép színeket láthatsz", és azóta elhatároztam, hogy drogozom. bár csak akkor kaptam rá lehetőséget, amikor középiskolás voltam.

középiskolában kezdtem el cigizni, hogy menőnek tűnjek, de a gimiben abbahagytam, mert nem akartam tüdőrákot kapni + elkezdtem stimulánsokat szedni és füvet szívni, ami sokkal jobb.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
lol megmenekültél a dohánybestiától, sajnos számomra a fű és a dohány túlságosan is átkozottul jó együtt.

A kölykök furcsák, felfogóképesek, mint a fasz, de legtöbbször teljesen retardáltan is viselkednek.

Életemnek addig a pontjáig sokszor hallottam a "ne drogozz" mantrát. A D.A.R.E. volt az első alkalom, amikor 'megláttam' a valamikori közeli barátaimat, és az, ahogyan elmagyarázták nekünk, nagyon zavaró volt a kis kövérnek: 'A drogok nagyszerűek és csodálatosak, DE lusta seggfejjé tesznek! ne csináld őket! Most pedig itt van, hogy mennyi ideig tarthat egy acid trip (ha véletlenül beadagolnak)'

Az internet sok ajtót megnyitott, a TOR még többet nyit, szerezz magadnak drogot!!! ;)
 
View previous replies…

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Igen, az, ahogyan a drogokat elmagyarázzák a gyerekeknek, borzalmas. ha azt mondjuk nekik, hogy "ne drogozzatok, gyerekek", csak kíváncsivá tesszük őket. magyarázzuk el a drogokat, magyarázzuk el a hatásokat, hagyjuk, hogy saját maguk döntsenek. ha azt mondjuk nekik, hogy egyiket vagy másikat tegyék, az mindenképpen befolyásolja őket. a tájékoztatás és az ártalomcsökkentés fontos és hatékonyabb, mintha csak azt mondanánk nekik, hogy ne drogozzanak.

és egyetértek, az internet egy varázslatos hely, ahol minden lehetséges. ;)
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ti ketten egy példa arra, amikor a tizenévesek veszélyben vannak, és több iskolai információt kapnak a kábítószer hatásairól, akkor jobban érdekli őket a kábítószer. Hát én is veszélyeztetett voltam akkoriban, de azt hiszem, nagyjából. 1, nem voltam annyira oda a drogozásért, mert a nyilvánvaló hátrányok és a büntetés volt a legvisszataszítóbb számomra. 2. Jobban érdekelt, hogy meggazdagodjak (a világra nevelés és az állóképesség mellett) és aztán azt csináljak, amit csak akarok, és drogdílernek lenni nagyon izgalmas munka volt, és megkapom a vegyészlányaimat. 3. Van egy nagy drogprobléma, nagyon sok rossz emberrel, akik gonosz bűncselekményt követnek el üzletből vagy függőségből. 4... Legalizálni kell a drogot, hogy sok droghatással kapcsolatos információval tudjál megismerkedni.De fiatal korban sok drogot fogyasztani nem a legjobb választás, ha felnőve hozzájárulsz a fejlődéshez. A legtöbb drogos alacsonyan élő, akik drágán fizetnek az utcai szemétért. Ha nyíltan beszélnek a kemény droghasználatukról - a legtöbb szemében megégnek, és bűnözőnek tekintik őket. A drogok meglehetősen kegyetlenné teszik a viselkedésüket, igen, az egójukat érző lovagláson vannak, és megtévesztenek. Ezek az uralkodó söpredékek társadalmi háború drogjelenetét állítják be, és elriasztják a normálisakat. Ezért az emberiség nem evcen a legjobb országokban is készen áll a valódi szabadságra🗽libertarianizm for transhumanizm🚀
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Egyetértek azzal, hogy volt egy "átfordulási pont": "a drogok rosszak? mm'kay?" -hiszek nekik "a drogok szörnyű emberré tesznek" -más- "ó, akkor jobb, ha távol maradok" -megyek és karriert csinálok, megpróbálom megcsinálni, ahogy egyre inkább a társadalom drónjává válok. Az életnek ezen a pontján van az, amikor a "drogok rosszak" mantra végre megkérdőjeleződik: "tényleg ennyire rosszak?" Szerintem a válasz nem, a "szánkalapácsos" elmélet, hogy mindenkinek azt mondják, hogy ez gonosz, és soha nem szabad beszélni róla, csak még kíváncsibbá tesz minket.
Nem beszélgetünk eleget.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Itt az ideje a változásnak, Ez az új, amin az Ikrekkel dolgoztam, és túl nagyszerű ahhoz, hogy ne használjam, így a jegyzőkönyv kedvéért: a profilképem a D.A.R.E. logója volt, de már nem...
 
Top