My Lab Set Up - Tanácsok, kritikák, pofonok a fejemre, ha szükséges

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Helló barátaim!

Megkaptam a laborom működésének megkezdéséhez szükséges többi berendezést. Fel van állítva a pincénkben, egy részt lezártam és festőművész műanyaggal drapíroztam, ez durva, de a célját fogja szolgálni. Megvan:
  • egy üres italhűtő, amely jelenleg körülbelül 19°F-on áll.
  • egy 2024B-01 (2001 körüli) Welch vákuumszivattyú - még nem igazán tudom, hogyan használjam...
  • 5 db pohárkészlet (50ml 100ml 250ml 400ml 600 ml)
  • További két készlet főzőpohár, 1k és 2k - mindkettő eltört szállítás közben, így még mindig várnak rájuk, de az induláshoz nem elengedhetetlenek.
  • 2 100-2000rpm laboratóriumi keverő, 180W fűtőteljesítmény 716℉ Keverő forrólemez, 55 hüvelykes
  • 2000ml nehézfalú kúpos elválasztó tölcsér 29/32 illesztésekkel és PTFE dugóval - 2L
  • 3 nyakú kerekfenekű lombik RBF, 19/22 középső és oldalsó szabványos kúpos külső illesztéssel (2000ML)
  • A 24/40 kémiai üvegáru 32PCS kémiai laboratóriumi üvegáru készlet 250 1000ml desztillációkhoz szétválasztáshoz tisztításhoz szintézishez - ez a készlet tartalmazza a Vigreux, Allihn, Graham és Liebig kondenzátorokat, valamint egy másik kisebb elválasztó tölcsért és válogatott 2 és 3 nyakú lombikokat.
  • Laboratóriumi vákuumszűrő desztillációs készülék, 2000mL szűrő lombik, 300mL mérettölcsér
  • Isten áldja meg az online szerencsejátékot
BONUSZ: a minap vettem egy használt gyorsfőzőt egy takarékossági boltban... Használhatom valahogy a berendezésemben?

Bemelegítésként szeretném szintetizálni a saját sósavamat, ez jó kiindulópontnak tűnik. Van nitril kesztyűm és egy új, divatos, teljes arcú légzőkészülékem megfelelő faszénszűrővel.

Azt hiszem, végső FINAL darab felszerelésre van szükségem a füstelvezető a biztonság érdekében. Vásároltam lemezlapot, amelyet feldarabolok, és egy epoxi festékkel festett dobozba fogok formálni. Szükségem van PTFE-csövekre és néhány ventilátorra, hogy a füstöt a külső ajtó lépcsőjén keresztül mozgatni lehessen, és ezek lesznek az abszolút utolsó darabok, amelyekre "azt hiszem", hogy szükségem van.

Nyitott vagyok minden tanácsra! de különösen érdekel, hogy @HEISENBERG, @Frit Buchner, @G.Patton, @Madre és @WillD mit gondol erről a beállításról.

Éhes vagyok a főzésre!!!!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Itt van a szivattyú az érdeklődők számára, a cégtől azt mondták, hogy ez határozottan egyedi

GvLCm3AeT0
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Szép gyűjteménye van. Mma Buchner-tölcsért fogsz kérni. Ezeket naponta többször is használni fogja, és néhány darabot hetente egyszer használ. Amikor összeállítod a dolgokat, kis üvegekre lesz szükséged a kis dolgokhoz, amelyeket desztillálsz extrahálsz ect. Ha nem üvegből vannak, akkor óvatosnak kell lenned, mert a régi majonézes tégelyedbe némi oldószert fogsz önteni, és az egyenesen a padlóra fog futni. Remélem, nem sav volt. Remélem, nem bázis volt. Talán 10 másodperced van, hogy elkeverd. Meggyulladhat. Elkezdhet füstölni, és lyukat rághat a padlóba.
Valószínűleg üveget kellene használnod. Fogadok, hogy szükséged lesz egy adapterre vagy 3-ra, hogy az üvegedények mind csatlakoztathatóak legyenek. fém kek klipszek, a műanyagból készültek porrá válnak az első alkalommal, amikor elgázosítod őket. Bármilyen retorták / állványok bilincsek vákuumvezeték vízpumpa.
Ez egy dandy egy 2 fokozatú membránszivattyú voltam oogling néhány hasonlót az Amazon korábban, $175-$225 egy buta nevű kínai változatért.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Jó tippek Frit! Mindig is az üveg megszállottja voltam, és évek óta gyűjtöm a darabokat, így jól érzem magam. Úgy gondolom, hogy jobb, ha túl sok van belőle, mintha az az egy kulcsfontosságú darab hiányozna!

Nagyszerű ötlet a klipszekkel, micsoda felfordulás lett volna.... Ezt az oldalt használom a tömlőkhöz és alapvetően mindenhez, ami nem üvegből készült, és szent szar! Hétfőn délután 3-kor adtam le egy rendelést, másnap reggel 10 órakor már a kezemben volt. Úgy tűnik, hogy mindent eladnak a szűrőbetétektől a vészhelyzeti szemmosó állomásokig, és nagyon ajánlom őket apró dolgokra.

Megkönnyebbültem, hogy dicséretet hallottam a szivattyúról, aggódtam! nincs porcelán szar itt, ez a dolog pokolian nehéz, acélból készült, és USA! 375 dollár volt az ebayen.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Props to get set up man! Ez félelmetes!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
A füstelvezetőhöz egy inline csatornás/centrifugális ventilátort javasolnék, azokat, amelyeket beltéri gyomnövények termesztésében használnak. A szagok csökkentése érdekében szénszűrőt is csatlakoztathat hozzá, és a szívóerő szép és erős lenne a számítógépes ventilátorokhoz képest.
 

Attachments

  • w8xX0lQZus.jpeg
    w8xX0lQZus.jpeg
    13 KB · Views: 60
  • uGIQrqBCR4.jpeg
    uGIQrqBCR4.jpeg
    12.2 KB · Views: 60
  • PAqxMlmKny.jpeg
    PAqxMlmKny.jpeg
    317.3 KB · Views: 57

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
SOOOO sokkal jobb, mint a számítógépes rajongóknak! Meglepő módon azonban nem rendelkeznek hengeres soros légszűrőkkel a szagok miatt. Nem bánná borzasztóan uram, ha megkérném, hogy a harmadik kép forrását adja meg? Ez lenne az utolsó darab, amire szükségem van!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
A Mars hydro 4 hüvelykes és 6 hüvelykes ventilátor- és szűrőkészletekkel rendelkezik. Nem hiszem, hogy az Ön által linkelt weboldalon találna egy inline szénszűrőt. Nézze meg az Amazont.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Tökéletes, köszönöm szépen!!!
McMaster volt nagyon jó a szűrők, csövek és egyéb általános laboratóriumi berendezések és az ügyfélszolgálat őrült, én válaszoltak 20 percen belül, amikor volt egy kérdésem 3:45am, mindig aggódom az Amazonon, hogy nem kapok pontosan azt, amit hirdetnek, ami elég fontos, amikor foglalkozik a füstökkel lol de az ajánlások erősek, és én is átnézem ott a csöveket, mivel ez "nagyon" ($500-$700 a 6') drága a másik oldalon
 
View previous replies…

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Látom, hogy a korrózió problémát jelenthet, haha. A mars hydro egy hidroponikus beltéri termesztő cég, nem hiszem, hogy a szűrőiket korrózióállóvá teszik, de bármikor megkérdezheti. A szénszűrők nagyszerűek a szagok számára, de idk mennyire hatékonyak lesznek a vegyi anyagok és füstök súrolására, vagy ha egyáltalán ellenállnak neki. Azt hiszem, megvásárolhatja a ventilátort és a csővezetéket, és saját szűrő dolgot készíthet hvac vagy laboratóriumi szűrődobozból, és csatlakoztathatja hozzá a csővezetéket és a ventilátort.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Kezdem azt gondolni, hogy bassza meg, ha egy olcsóbb beállítás működik, akkor minden egyes főzéshez új készletet vehetek, lehet, hogy végül drága lesz, de a kezdéshez... 🤔

És mivel ez egy tanulási tapasztalat, és az univerzum úgy döntött, hogy megajándékoz engem kaszinópénzzel, ugyanakkor, amikor az induláson gondolkodtam, meg fogom húzni a ravaszt. Nagyon várom, hogy képeket küldjek a beállításról!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Aztán megy és megváltoztatja, de nem baj, nekem ez is tetszik haha
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
P.S. Kurvára imádom az avatarodat lol
 
View previous replies…

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Köszönöm lol. Valami csaló megpróbált átverni, de túl okos vagyok neki, azóta is keményen szórakozik velem. Fogta az avatáromat és csinált vele egy videót, és őszintén szólva fogalmam sincs, mi volt a célja, de folyton azt kérdezte, hogy "na és? Megőrültél?". Miközben nem is voltam mérges, csak csodálkoztam, hogy honnan vette. Ő tényleg egy nagyon okos egyéniség. Mindenesetre remélem, hogy a dolgok simán mennek neked.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Szent szar, ez borzasztó! Engem is átvertek a múlt héten, barátom. Mivel most kezdem ezt az üzletet, és mivel nem tudok legálisan lőfegyvert birtokolni (feleség szar, bonyolult és biztosan nem friss bűncselekmény okok ((egyszer gyerek volt, valami hülye szarságot csinált, most nem kaphatok lőfegyvert legálisan lol a törvények nagyszerűek!)) olyan hülye) megpróbáltam vásárolni egy "futárpiac" nevű piacról, maradj távol, először is, 950 $ voltam Escrow-ban és a semmiből a beállításaim megváltoztak és PGP-t adtak hozzá, teljesen kizártam. Ez az én elméletem most, hogy ez volt egy igazi piac, és most egy douchebag által működtetett, aki úgy tesz, mintha mindenki. SO, hogy fájt, lecke megtanultam, nem tud vásárolni egy fegyvert online 2024 lol
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Az ember, aki szívja. Remélem, a szarkazmusom átjött az előző válaszomban. A haver egy első osztályú idióta. Nem hiszem, hogy sikeresen át tudna verni egy idős demens beteget.

És fegyvert venni az interneten nem jó ötlet, hahaha, élsz és tanulsz. (Arkansas és Mississippi nem igényel engedélyt vagy háttérellenőrzést a fegyvervásárláshoz a Google szerint 🤫)
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
hmmm.... roadtrip?!

lol igen, azok a csalók ember ők egy másik fajta douchebag. A kedvencem a "Van egy videóm rólad, ahogy maszturbálsz, és mindenkinek elküldöm!" fenyegetések. Mint, igen, én is kanos vagyok, mint mindenki más, a faszom érdekel?!
 
Top