UTOLSÓ POSTOM!

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Itt az utolsó hozzászólásom olyan szomorú számomra, de nem tudok tolerálni néhány viselkedést, amikor az egyetlen célom a megosztás és a segítség.

Nem fogok semmi mást posztolni, vagy segíteni bárkinek PM vagy bármilyen más módon, hogy mit ért el azzal, hogy így kezeli az önzetlen embereket, mindenféle gazdasági vagy személyes érdek nélkül, csak a tapasztalatok megosztására való ösztönzés. Lehet, hogy egy lehetséges helyzet, hogy fontolóra kell venni a fórum adminok, hogy megpróbálja elkerülni a jövőre, ha úgy ítéli meg, hogy megfelelő. Mindenesetre élni fog nélkülem ne aggódj minden rendben lesz.
Sok szerencsét és köszönöm.

Okok és háttér, hogy az információ, ha érdekel:

 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Ne menj így btcboss, a hozzászólásaid nagyszerűek, és sok felhasználó értékeli őket.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Kár, hogy távoznak, mert egy nagyon fontos tagot veszítünk a fórumban. Köszönjük a szintézisét és a segítségét. A hozzászólása mindig segített nekem személyesen és dolgozott.
 

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
btcboss2022

Köszönöm az összes csodálatos posztot. Azt hiszem, sok ember profitált az összes bölcsességből, amit hozzájárultál ehhez a fórumhoz. Szomorú hallani, hogy elmész. Biztonságos utat. Egészségedre.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Nem azért jöttem ide, hogy azt mondjam, hogy te vagy a legjobb, vagy hogy a seggedbe másszak, de úgy gondolom, hogy sok embernek hasznára válik, ha megosztod az infókat ezekről a dolgokról. Elolvastam a hivatkozásodat. Nem értem, miért szarnak le bárkit is azért, mert nem maga végzi el a szintézist. Kit érdekel, ha a megosztott információ helyes, és ha megértik a reakció mechanizmusát, és esetleg tovább tudnak segíteni valakinek a szintézisben azzal, hogy hozzáértő betekintést nyújtanak.

Ami a középiskola elhagyását illeti... A legjobb emberek, akiket ismerek és akiket igazi barátoknak tartok, évekig szenvedtek az iskola miatt. Ebbe én is beletartozom. A legtöbbjük soha nem fejezte be a gimnáziumot, és engem nem is érdekel. Ha valaki azt mondja neked, hogy hülye vagy csak azért, mert nincs egy kibaszott diplomád, az hülye. Azzal kárpótolják az unalmas életüket, hogy ezzel az egy dologgal próbálják magukat érdekesebbnek feltüntetni másoknál.

Mindannyian tanulunk új dolgokat minden nap, és személyes tapasztalatom szerint? Én soha nem tanultam szart sem a suliban. Alapvetően mindent, amit tudok, magamnak kellett megtanulnom. Igen, tudom, hülyén hangzik, nem igaz? Miért vesztegetünk el éveket az életünkből úgy, hogy csapdába esünk ebben az óvodai börtönben, hogy nem tudunk beleszólni semmibe, ahelyett, hogy a valódi érdeklődési körünket követnénk. Ez ugyanolyan hülyeség, mint maga a drogok elleni háború.

Rajtatok múlik, de szerintem mindannyian jobban járunk, ha segítünk egymásnak. Ez vonatkozik rád és mindenki másra is, aki megosztja tapasztalatait és információit erről a dologról. Azok az emberek, akik csak azért jönnek ide, hogy egy szakácskönyvet kapjanak erről a cuccról, pontos mérésekkel mindenről, amit csinálnak, idióták. Nem kell őket kiszűrnünk. Nem kell szűz reddit-moderátorokká válnunk, és mindegyiket kitiltani. Csak adjunk nekik időt. Majd rájönnek maguktól, hogy nem képesek erre, elpazarolnak egy csomó pénzt üvegárura, csak hogy aztán kidobják.

Mindenkinek, aki ilyen. Légy a szezon végi hős, és add oda az üvegárut valakinek, aki valóban használni fogja. Köszönöm!
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Számos kérés után (amiért nagyon hálás vagyok) és hideg fejjel átgondolva, úgy döntöttem, hogy ismét nyilvánosan közzéteszem.
Tulajdonképpen gyakorlatilag ugyanezt csináltam privátban is, de úgy gondolom, nem tisztességes, hogy bizonyos folyamatok közzététele után nem válaszolok az azokkal kapcsolatos kételyekre.
Úgy döntöttem továbbá, hogy figyelmen kívül hagyom az esetleges negatív megjegyzéseket és ostobaságokat.
Megpróbálok majd apránként válaszolni a folyamatban lévő kérdésekre, amelyek ebben az időszakban merültek fel.

Tehát visszatértem, mindenkinek nagyon köszönöm!
 
Top