Nano RP/I redukciója pszeudoefidrin?

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Amíg nem jutok hozzá néhány prekurzorhoz, addig a p2p számomra szóba sem jöhet. Ezért szeretnék kipróbálni egy kis léptékű redukciót az RP/I-n keresztül, és találtam egy Curbshot nevű fickó írását. Őszintén szólva több ember ellen az említett write up és a fő oka az, hogy a mai tabletták sokkal nehezebb tisztítani, mint azok, amelyekkel ő dolgozott, amikor írta fel. Nos, biztos vagyok benne, hogy megtisztítottam az én pszeudo a laboratóriumi minőségű, és vagyok interesred, hogy tudja, ha valaki famair / tapasztalattal rendelkezik ezzel a módszerrel, és ha igen, van-e bármilyen tanácsot?
 

YoSpumoni

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Egy időben vonzott ez a szintézismódszer, de soha nem végeztem el. Azok után a pokol után, amin keresztülmegyünk, hogy megfelelően megtisztítsuk a tablettákat az ilyen típusú reakciókhoz, úgy döntöttem, hogy az lenne az érdekem, ha olyan módszerekre támaszkodnék, amelyeket mások sokkal jobban elfogadnak, és több támogatást is kapnék a korábban feltett kérdések és válaszok formájában azoktól, akik hibáztak vagy további pontosításra szorultak bizonyos pontokon. Sok hozzászólást olvastam a H2O2 használatával kapcsolatban a reakció beindításához, és ezek mind negatívak voltak. A Curbshot-módszer sem tesz erőfeszítést a reakció hőmérsékletének meghatározására. Egyszerűen túl sok változó van ebben a módszerben ahhoz, hogy biztos legyek abban, hogy megfelelően fog működni. Bár lehet, hogy kaphat belőle némi fogaskereket, végül biztos vagyok benne, hogy egy kicsivel több erőfeszítéssel, más módszerrel növelheti a hozamot és a minőséget.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A foszfor/jódsav egy módszer és a mi-hogyan-nevezzük-felírása egy "Tek" miért nem olvasol még 5 rp/I teket? Majd rájössz, hogy mik a fontos részek és mik a kevésbé fontos szempontok.
 
Top