Szükség van a címre.

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Szükségem van egy segítségre a dohányzás felett Molly vagyok kíváncsi, ha 3mmc vagy 2mmc füstölhető, mert hasonlóan néz ki, mint az anyag, hogy látom itt az emberek füstölnek, hogy ez a por
 

Attachments

  • lmvqfpkBz4.jpeg
    lmvqfpkBz4.jpeg
    320.8 KB · Views: 101
  • CoQ2VGeO7A.jpeg
    CoQ2VGeO7A.jpeg
    224.8 KB · Views: 97

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Az olyan anyagok, mint a Molly (MDMA), a 3-MMC (3-Metilmetilkatinon) vagy a 2-MMC (2-metilmetilkatinon) elszívása általában nem tekinthető sem hatékonynak, sem biztonságosnak. Ezeket az anyagokat jellemzően szájon át, vagy inszuflálva (szippantva) fogyasztják.

Az MDMA-t úgy tervezték, hogy az emésztőrendszeren vagy az orrnyálkahártyán keresztül szívódjon fel. A dohányzás nem gyakori vagy ajánlott beviteli mód. A hő lebonthatja a hatóanyagot, csökkentve annak hatékonyságát. Az MDMA elszívása légzőszervi problémákhoz és a tüdő károsodásához vezethet. Az MDMA elégetésének pontos melléktermékei nem ismertek, de potenciálisan mérgezőek lehetnek.

A 3-MMC a mefedronhoz hasonló szintetikus katinon, amelyet általában szájon át vagy inszuflációval vesznek be. A 3-MMC elszívása nem biztos, hogy hatékonyan biztosítja a kívánt hatást, mivel a hő hatására az anyag lebomolhat. A 3-MMC égése során káros vegyi anyagok keletkezhetnek, amelyek károsíthatják a légzőrendszert. A hosszú távú hatások ismeretlenek az anyaggal kapcsolatos korlátozott kutatások miatt.

A 3-MMC-hez hasonlóan a 2-MMC-t is jellemzően szájon át vagy orrban kell bevenni. A 2-MMC elszívása valószínűleg nem hatékony, mivel a hő lebonthatja a hatóanyagokat, mielőtt azok felszívódnának.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Köszönjük
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Köszönöm a magyarázat világos, közben a megállapítások az utcai név, hogy hívtuk dohányzás Molly ku kristály igen, és keresek egy eladó számára Kína betiltotta, és szükségem van egy eladóra
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Nálunk, ahonnan én jövök, M-krakknak hívják.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Ismer egy szállítót talán nl vagy bárhol Európában?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Eredetileg M-kat, az Egyesült Királyságban az emberek szívják, mi M-cracknek hívjuk, ugyanaz a hatás, csak egy kicsit intenzívebb.

Ami az eladót illeti @Gordon Ramsay legjobb, ha tőle veszed meg .
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Köszönjük! Van raktárkészletem, és folyamatosan gyártok újakat. Az utóbbi időben csak nem vagyok túl aktív a Breaking Bad
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Volt néhány problémám, hogy rövid legyen :) A problémás idők úgy tűnik, hogy vége. Mindenesetre biztos, hogy az elmúlt néhány hónapban megtanultam, hogyan kell gyorsan és tisztán főzni a mefedront. Soha nem volt 96% alatti laboratóriumi tesztem
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
679
Points
93
Deals
65
Időről időre biztosan :) Egyelőre azon dolgozom, hogy lassan és egyenletesen építsem vissza az üzletet, hogy ne okozzak semmilyen elbaszást, még mindig van elmaradás, és erre fogok összpontosítani.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Kérem @Gordon Ramsay válaszoljon az üzeneteimre, hogy megtudjuk a legjobb utat a továbblépéshez.
 

oasis69

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Ugyanez vonatkozik rám is, nincs válaszom tőled, Gordon.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Keményen dolgozik a 4mmc atm
 

oasis69

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Hónapok alatt nincs megoldás, hetek alatt nincs válasz
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Már nem is regisztrált eladó gyártó.
 

LIMIT

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jun 28, 2024
Messages
8
Reaction score
1
Points
3
Köszönöm
 
Top