Új PMK 2503-44-8 eljárás????!!!

hapax83

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm!

Próbáltam információt szerezni a CAS 2503-44-8 előanyagként kínált új pmk feldolgozásáról, és találtam valamit, ami aggaszt engem.

A CAS 2503-44-8 3'',4''-Dihidroxifenilaceton, így az első ötlet lehet, hogy normál fenilacetonként használjuk, és a kívánt terméket a 3'',4''-Dihidroxi hozzáadásával kapjuk, igaz?
Tehát képzeljük el, hogy megpróbáljuk a szabad bázist előállítani például NaBH4 redukcióval, ebben az esetben kapunk:

3,4-Dihidroximetamfetamin (HHMA) hivatkozás: https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/11559034/

Ez az MDMA fő metabolitja, tehát valami hasonlót fogsz kapni, mint az MDMA, de nem valódi MDMA-t, mint ahogy azt egy PMK MDMA prekurzorból feltételezzük.

Lehetséges, hogy létezik egy folyamat, amit nem ismerek, mert nem vagyok kémikus, hogy valódi MDMA-vá alakítsák át, ha valakinek több információja van... de jelenleg ez az, ami normálisan történhet, szóval légy óvatos.
Abban az esetben, ha feldolgozod például lúgos hidrolízissel a hidroxilcsoport eltörlésére, akkor elméletileg P2P-t kapsz, nem MDP2P-t. Lehet, hogy tévedek, de ez az, aminek több értelme van.
Köszönöm.
 
Last edited:

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Ez a prekurzor 3,4 metiléndioxifenilaceton előállítására használható. De a hozamok alacsonyak lesznek, és a végtermék költsége magas, vannak optimálisabb szintézisútvonalak.

Az OH-csoport nem törölhető a szubsztituálatlan fenilaceton előállításához.
 

hapax83

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Köszönöm nem jó termék akkor.
 
Top