Noids függőség

Codoi

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 25, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Hello everyone.A weak ago i kezdtem dohányzás 5cl noids(egy kis kristály a fejében egy cigaretta).I volt egy nehéz füves dohányos, de a fű don t hit többé, mivel noids vette át.I megpróbáltam megállni, de a késztetés nagy af.
Ha valakinek van bármilyen tippje?Szeretném elolvasni őket, és alkalmazni, ha lehetséges.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
Szubjektív és őszinte leszek. A szintetikus kannabinoidok nagy problémát jelentenek. Erőt és akaraterőt kell kifejtenie, hogy megszakítsa az Ön és az ilyen típusú pszichoaktív anyagok közötti növekvő kapcsolatot. Ezek már felváltották számodra a kannabiszt, és olyan helyzetet okoznak, amelyben nem tudsz (saját szavaiddal élve) lemondani róluk. De van egy jó hír - Ön írta ezt az üzenetet, Ön keresi a kiutat. És ez valós. Ki kell dobnod őket, ki kell dobnod minden készletet, törölnöd kell minden kapcsolatot, meg kell szakítanod minden kapcsolatot olyan emberekkel. helyekkel és helyzetekkel, amelyek kiprovokálhatják a használatot. Aztán menj végig a megvonáson. És utána, hogy újraépítsd magad. Nem lesz könnyű, sokkal nehezebb, mint egy fórumbejegyzés megírása. De az alternatíva sokkal komolyabb és ijesztőbb. További anyagok találhatók különböző, a szerekkel foglalkozó weboldalakon, például itt: https://mindheal.com/basics/drug-withdrawal/.
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Megerősítem a szin noidokat, amelyeket kipróbáltam, mint például a CladB és a 4fAdb valódi elvonást okoz... és megzavarják az emésztőrendszert is és a kiválasztási rendszert is igen, ha tudod, hogy tudod, hogy tudod
 

barry

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 17, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Az egyik megközelítés, amely segíthet, a noidok fokozatos csökkentése, miközben újra egészségesebb alternatívákat vezet be a sóvárgás kezelésére. Kezdheti a napi mennyiség csökkentésével, még akkor is, ha ez csak egy kis csökkentés. Ezt párosítsa olyan tevékenységekkel, amelyek lekötik az elméjét és a testét, például testmozgással, hobbikkal vagy támogató barátokkal és családtagokkal való időtöltéssel. A szokás felváltása valami pozitív dologgal megkönnyítheti az átmenetet.
 

MissMary

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Szia, köszönöm a témádat nincs tanácsom számodra, csak egy kérdés. Mennyit fogyasztottál ebből a cuccból egy hét alatt, hogy ilyen függőséget alakítottál ki?
 
Top