Question Furcsa kérés, a SWIM met met vágással akarja látni a különbséget a tiszta és a vágott met között

stuffinthings

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 29, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tudom, hogy ez nem egy népszerű kérés, és ellentétes az Ön politikájával, de ez inkább az ártalomcsökkentés megértése vágások kérjük, távolítsa el, ha ez nem minősül kivételnek.

Buddy akart 2 g met keverve 1g msm, majd egy másik 2g-2g arányban. ez nem "valami, ami a közismert az én nyakamban az erdők, így kíváncsi voltam, hogyan valaki menne ezt nyilvánvalóan azt akarja, hogy képes legyen megérteni a diff.

úszás azt mondta neki, hogy keverjük össze a forró metanol és hagyjuk elpárologni teljesen. azt mondta, hogy volt némi víz csapdába alatta, és nem kristályosodott össze teljesen. ahelyett, hogy próbáljuk ki és hiba, ha valaki tudja, hogyan kell csinálni, tudna segíteni gyorsítani a folyamatot, így ő már tudja, mit kell keresni?
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Menj el az egészségboltba, és vegyél magadnak néhány MSM-et, ott 90? A többi meglepett a nem teljesen átalakított rossz munka UPS és rosszabb prekurzorok ó és a pH, ami kiborítóan ijesztő néha ezek a dolgok mind ilyen hatással bírnak
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Ha ti srácok hőmérséklet helyes egy konvekciós sütő eltávolítja MSM miatt, hogy ez szublimáció teszi, hogy egy meglehetősen könnyű elválasztó
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Ha lenne néhány, ami itt ülne a kezemben, akkor megtenném. Az aceton nagyon hatékonyan távolítja el az MSM-et, különösen a metamfetaminból. Nem vagyok benne biztos, hogy bármi mást eltávolít. Ahogyan azt már említettem. Az msm olvadáspontja jóval alacsonyabb, mint a metéternek, így többféleképpen is könnyen szétválasztható.
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Azt hiszem, azt láttam, hogy az emberek a granulált msm-t a meth-hez keverték, majd lassan melegítették az egészet, amíg az MSM megolvadt és kristályosodott a meth-hez. A régi időkben a piros és a sárga meth nem igazán keveredett össze. Az új üveggel hasonló szilánkokat kellene létrehozni. Láttam valakit, aki fólián csinálta. Győződjön meg arról is, hogy az MSM tiszta. És azt hiszem, azt hallottam, hogy a GNC-ből származó MSM az egyetlen anyag, ami tiszta.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Olvastam néhány papírt, ahol az MSM szublimálását a melegítéssel választották szét.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Most jutott eszembe, hogy ez a mikrogramm nevű kiadványban jelent meg. Régebben a rendőrőrsökön járt körbe, hogy elmondja a legújabb buszt és a csempészet legújabb technikáit. Ma már nem elérhető a nyilvánosság számára, de ott olvastam, hogy
 
Top