P2P - Amfetamin ?

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Mi a legjobb módja az amfetamin előállításának p2p-ből?
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
P2NP nehezebb számomra, hogy készítsen. benzeldahid egy igazi fájdalom i dotnt van egy életképes szintézis. és nátrium-nitrát nitroehane lehetetlen beszerezni norvégia. ha van alternatív útvonalak, hogy azok, hogy én nem gondoltam, én szeretnék néhány segítséget.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Nos, benzilalkoholból benzaldehidet készíthetsz, van egy szintézis leírás itt a fórumon. Nátrium-nitritet nátrium-nitráttal (ami általában sütőipari készletként kapható), kénnel és nátrium-hidroxiddal vagy faszénnel hő hatására történő reakcióval lehet előállítani. A youtube-on találsz szintézis videókat:
De szeretném hallani, hogy melyik reakciót használod a P2P előállítására, ami egyszerűbb, mint a P2NP előállítása?
Egyébként P2NP-t árulnak a beszállítók itt a fórumon.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Az alábbiakban mutatok egy gyors listát, hogy miért könnyű a p2p elkészítése. (ha azt szeretné, részletes én szívesen készítek egy papírt a teljes szintézis a boltban lévő tételek és márkák, hogy usebale kész P2P)
És igen, egy itteni fickó azt mondta, hogy gond nélkül el tudja szállítani norvégiába, de ez egy átverés. ha P2NP-t importálnék, akkor egyszerűen csak amfetamint importálnék. ugyanolyan kockázatos és ugyanolyan hülyeség. a P2NP nem legális, és az EU-ban minden vámos és rendőr tudja, hogy mi ez és mire használják. tehát nem tudsz 100 kg P2NP-t postán szállítani anélkül, hogy ne kapjanak el. nem tudom elhinni, hogy bárki is csinált már ilyet norvégiában, és nem került börtönbe.


A P2P előállításához szükséges összes vegyi anyagot felsorolva.

1: ecetsav-anhidrid (könnyű - de "nehéz")

Az etenont aceton pirolízisével lehet előállítani.

CH3-CO-CH3 → CH2=C=O + CH4 /

az etenont PTFE forgácsban oldjuk fel csillogó ecetsavban, hogy jobb felületet kapjunk.

2: Dietil-éter (könnyű)

etanolból és kénsavból készül.

3: Benzil-klorid - C3H3CH2CI (Könnyű)

Toluol klórozása kék fényben (NEM UV), mivel az UV-nak elegendő energiája van a kötés felbontásához. 420-450nm-es specifikus tartomány 12-18w (3000 lumin max).

4: Magnézium forgács (Könnyű, szó szerint van belőle 2 tonnányi, ha valakinek az északi országokban szüksége van rá, kiáltson) csak 1300kg-ra van szükségem a projektemhez.

5: Pár jódkristály (Könnyű).


Tinktúrából izolálva vagy elemgyűjteményből megvásárolva és törve kiállítva

6: Ammónium-klorid - NH4Cl (EASY)


NH3 + HCl → NH4Cl (ez a bázis és a sav semlegesítését jelenti, ahol az előzetesen előállított ammónium-klorid).

Az NH3 megvásárolható minden RW vagy hütte üzletben, aki hordozható WC-ket árul, mint WC-tisztító / kompozíciómentesítőt.
hcl- uszodabolt

7: desztillált víz 2 L (Könnyű)


ionizátor vagy ozmózisszűrő

8: Nátrium-karbonát (NaCO3) (bármelyik élelmiszerüzletből)

9: Nátrium-klorid (NaCl) (bármelyik élelmiszerüzletből)

10: Nátrium-fém - (szárításhoz) szó szerint 100 módon lehet a vegyi anyagtól az égetésig és az elektrolízisig.


Magnéziumforgácsból, nátrium-hidroxidból, mentolkristályokból és "aromagyűrű" mentes ásványi olajból / hipoallergén babaolajból készült.
majd újrafolyósított 1,4 dioxánban rothasztva

11: Epsom só szárítva (kertészeti vagy élelmiszer-adalékanyag boltból)

250 Celsius-fokos sütőben 4 órán át szárítottuk.

Ez is savak, metanol, etanol, és HCL és CL2 gáz és néhány más vegyszer, amit nem érdemes felsorolni, amikor mindez elérhető a medenceellátókban vagy a karosszériaboltokban vagy az általános barkácsboltokban.

.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Haver, ugye nem gondolod komolyan, hogy ketenlámpát akarsz készíteni az amatőr laborodban? Az tényleg nagyon-nagyon veszélyes. Ne tedd! Tudom, hogy Doug's Lab csinálta egy epizódban, de még a saját rajongói is úgy gondolták, hogy vakmerő volt, és kritizálták. Csak ne tedd.

Továbbá, ha ez a terved 100 kg prekurzor előállítására ... egy kis mennyiségű hobbiprojekthez: jól hangzik (kivéve a keténlámpát. Az a halál a palackban). Kereskedelmi felhasználásra: nah. Túl sok hibaforrás és túl sok munka. Nem hiszem, hogy ez a DIY megközelítés megvalósítható. Vegyük hozzá azt a tényt, hogy az amfetamin utcai ára Skandináviában 6 euró/g körül van ...
De ha elhatározza, hogy ezt az igazán loooong útvonalat választja, ahelyett, hogy találna egy kapust, aki elfogadható prekurzorok szállítmányait kapja, kérem, ne építsen keténlámpákat. Az ecetsav-anhidrid sokkal biztonságosabb eljárásokkal is előállítható:
Bárhogy is csináljuk, az ecetsav-anhidrid nem "egyszerű".

Továbbá, szerintem a P2NP nem szerepel a listán, és nem is illegális. Bevallom, nem ismerem a pontos norvégiai törvényeket, de az EU kábítószer-prekurzorok listáját megnézve a P2P szerepel rajta (általában BMK rövidítéssel), de a P2NP nem. Ez meglepett, de biztos vagyok benne, hogy egy listán nem szereplő vegyi anyag behozatalának jogi reprezentációja nem ugyanaz, mint egy 1. listás kábítószer behozataláé. Norvégiában vagy bárhol máshol.
 
Last edited:

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Keten lámpa valóban veszélyes, ha nem érti, miért és mi történik kémiai vise, de ha megfelelően tervezték, nem. és igen, norvégiában kaptak el a vegyi anyagok sokkal rosszabb, mint az accual kábítószer. norvégiában a büntetés szintetizálás kábítószer = minimum 13 év börtön. egy gyors google keresés, és látni fogja, hogy az alacsony peneltis van norvégiában a kábítószerek. 22000 kg hasisért 14 év börtönt kapott a főnök. 200 kg kokain 11 év. egy barátomat 28 kg tiszta amfetamin csempészéséért kapták el, 6 év börtönt kapott. norvégiában a törvények retardáltak, 1 kg után már nem sokkal magasabb a büntetés, így 1g-1 kg-tól 1 kg-ig, nevezzük ezt 1. számú büntetési határnak, majd 1 kg-tól 5 kg-ig a szám, majd 10-50 kg-ig és így tovább. 10 kg-tól 100 kg-ig minimális a "plusz idő, így ha valaki először dönt úgy, hogy ezt csinálja, talán jól csinálja.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
de ha van egy jó módja az acetil-krorid előállításának, akkor értékelést készíthetek erre az eljárásra. Az én aggodalmam az, hogy beszélünk több tíz tonna alap vegyszerek, hogy ez így ezért van szükségem útvonalak, hogy minimalizálja a vegyi anyagok szükségességét. ketén lámpa azt jelenti, hogy tudom, hogy ecetsav-anhidrid - vízből és nátrium-hidrogénkarbonát.
Egyetértek, ha volt egy megbízható szállítója P2NP, hogy lenne a legjobb. de attól tartok, hogy megtalálni ezt a személyt lesz ner lehetetlen. én is kell, hogy bevonja a szállítás, hogy ad a rendőrség egy könnyű módja annak, hogy megtaláljon engem. így van olyan sok kérdés, hogy kezelni, hogy a behozatali sikerrel. én egy nem látom semmilyen lehetséges módja, hogy ez megtörténjen. első probléma a szállítás és egy cím, hogy megkapja a csomagokat. A második probléma a fizetés, túl sok nyomot hagyott hátra a rendőrség. ez azt is jelenti, hogy az interpool is megtalálhatja a szállítmányokat. lényegében minél több ország érintett, annál nagyobb az esélye, hogy valaki rájön, és az ügy megoldására használt erőforrások is magasabbak, minél több rendőr van bevonva. ha valakinek van tippje, hogyan lehet megoldani ezt a problémát, nagyon sokat fizetnék ezért a tudásért.

 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Figyeljen, a ketenlámpa megköveteli, hogy az erősen gyúlékony acetongőzöket (és a keletkező metángőzöket) egy fűtött tekercsen keresztül vezesse át, függetlenül attól, hogy mennyit olvasott róla az interneten, és mennyire gondolja, hogy érti a folyamatot.
A keténgáz bármilyen szivárgása (lehet az üvegedények repedése, kiszáradt vagy rosszul megválasztott kenőanyag, rosszul megtervezett füstölő szellőzés vagy bármilyen más kisebb hiba a berendezésben) abszolút életveszélyes. A hatás elhúzódó, így az első egy-két napban valószínűleg jól érzi magát, majd amint jár vagy mozog, légszomj jelentkezik. Ez végül kórházi kezeléshez vezet, és visszafordíthatatlan interstitiális tüdőkárosodást fogsz szenvedni, ami egy életre munkaképtelenné tesz. Az egyetlen járható út a tüdőátültetés. És ez is csak akkor, ha kisebb szivárgásnak van kitéve. Ha a lámpa véletlenül felrobbanna, a tekercsben lévő szikra révén, a szivárgás hatalmas lenne, és gyors, fájdalmas halálhoz vezethetne, és még kórházi kezeléssel sem lenne esélye a túlélésre.
Ezért még az egyetemi laboratóriumok sem engedélyezik általában ezt az eljárást. Én soha nem vállalkoznék rá, és ha mégis megcsinálnám a felállítást, valószínűleg elveszíteném az idegeimet, amikor a lámpa kapcsolóját akarnám átkapcsolni. Ez az én tíz centem, sok más mellett.
És igen, az acetil-klorid macerás lehet, és valószínűleg beszerzést igényel, de választhatod a kén+bróm útvonalat is. A bróm elég veszélyes a bolondozáshoz, ha a veszélyt keresed :).

És te mindenáron drogot akarsz előállítani egy olyan országban, ahol a droggyártás több kockázattal és magasabb büntetéssel jár, mint a puszta terjesztés? Nem mintha nem érteném a bütykölési vágyat, de a bennem lévő üzletember lázadozik. :)
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
csak hogy mindenki másnak is világos legyen. ne csináljunk lámpát. egyetértek

Ami a büntetést illeti, ez egyszerű. vegyél és importálj drogot viszonteladásra = 99,8% a lebukás esélye. légy okos és állítsd elő magad = 95% a lebukás esélye. én a legkisebb kockázatot választom. ;)
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Én recomend nézi porcelán prekurzorok, találni egy elhagyott postaláda, amely nem kirívóan egy elhagyott házban, és küldje el oda aláírás nélkül . az én országom lehetővé teszi szállítási utasítások hozzáadása, így megyek "hagyja a postaládában" . Azt is lehet vásárolni egy postaládát, találni egy jó helyet, majd adjunk hozzá egy levelet a szomszédos szám és dobja ki az éjszaka előtt, mielőtt az esedékes kézbesíteni. Figyeld a nyomon követést (vpn-nel stb.), és tudni fogod, hogy megállították-e a vámnál vagy sem. Néhány ország posta is lehetővé teszi, hogy a csomagok átirányítása könnyen, így talán tudod átirányítani, ha már átjutott a vámon egy biztonságosabb helyre, Ha nem illegális, de figyelt, akkor csak megjegyzik az eredeti szállítási címet, nem pedig azt, hogy hová irányítod át. Ha illegális, akkor nem irányítanám át a saját helyére, de ne feledje, hogy van egy pokoli sok posta Kínából, olyan könnyű átjutni a dolgokat, legális vagy nem.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Míg én egyetértek i wouldnt küldeni semmit a saját helyemre ( beleértve az üvegárut, kivéve, ha a furcsa bitek, mint az adapterek ) , annak nem lehetetlen. Ez valójában elég könnyű. Keressen egy üres ház eladó és küldje el oda. Éjjel egy maszkkal elhozza a csomagot. Kövesse a nyomkövetést, hogy az érkezés éjszakáján átvegye.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Nem egy szörnyű ötlet - én még mindig okok lennék. Szintén a rendőrség cserélhet vegyszereket az első helyen. tudom, hogy a rendőrség Norvégiában gyakran ezt teszi, amikor kábítószert találnak. és ők is átengedik a dolgokat, de megfigyelik azt. tho a maszk bit rögzíti, hogy, hacsak nem rendelkeznek emberes megfigyelés. jó tipp egyébként, így köszönöm. Ez a módszer úgy tűnik, egy kicsit "huncut" vagy egy fasz lépés a tulajdonosok háza, tho azt kell mondanom, miután elolvasta ezt talán kell gondolkodni egy kicsit, mint egy fasz ez segíthet nekem megoldani néhány kérdést :D

csak megjegyzi az eredeti szállítási cím, nem, ahol átirányítja azt - Ez rosszul hangzik lehet, hogy ez, de még mindig én hinni, hogy a szállítási cím lenne az, amit megjegyeztek, függetlenül attól, hogy hol változtatod meg. én természetesen nézd meg ezt.

VPN körülbelül olyan hasznos, mint egy hideg zsugorodott pénisz. ne használja. ez tényleg ad egy hamis biztonságérzetet, hacsak nem tudja, hogyan kell használni, vagy ellenőrizze, hogy az egyik, amit használ, valóban elrejti az eredeti IP vagy mi volt az eredeti parancs. van sokféleképpen lehet átirányítani adatcsomagok boszorkány VPN lényegében nem. ez sokkoló látni néhány különböző VPN szolgáltatások, amelyek nem teszi ezt megfelelően egyáltalán - és a legrosszabb az összes nagyon rossz vagy néhány esetben NEM titkosítás, amit valaha.
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Én is egy nagyon szigorú országban élek (szigorúbb, mint Norvégia), és tapasztalataim szerint a Kínából történő szállítás a "különleges vonal" szállítási opció használatával általában rendben landol. A speciális vonal a vámkezelés felét előre elvégezték, ami azt jelenti, hogy átrepül a vámon, valószínűleg még mindig kutyák fognak átmenni rajta, de ez nem probléma.
Ha egy ház üres, és van valami lefoglalt hozzá, a rendőrség nem fogja nagyon zavarni a tulajdonosokat. És az új bérlőket, akiknek bizonyítékuk van arra, hogy csak beköltöztek, szintén nem fogják zavarni. Szóval nem egy pöcs, csak sunyi.
Igen Vpn nem kínál sokat. Én a Tails-t és a Tor-t használom.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Szigorúbb, mint Norvégia a legmélyebb együttérzésem :/
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Igen annak rendben van, bár, mivel én kihasználom (magas árak) . Több kockázat = több jutalom.
 

TheShocker

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
11
Reaction score
10
Points
3
Kétlem, hogy szigorúbb, mint ahol én vagyok...25 Karen körül élek, amelyek többsége nyugdíjas...nincs üres házak id kockázatot szállítás. Bármilyen más ötlet? Bármelyik forrás ive volt Kínában a lé nem adna el nekem semmilyen korlátozott vegyi anyagokat... bárkinek van bármilyen legális forrásai prekurzorok, hogy a hajó a föld a használt, hogy szabad legyen?
 
Top