A p2p racém met gyorsan olvad és nagyon lassan fagy. acetonnal átkristályosítottuk. Tudja valaki, hogy miért? Ha Msm-mel vagy valami mással vágom, wi

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
A p2p racém met gyorsan olvad és nagyon lassan fagy. acetonnal átkristályosítottuk. Tudja valaki, hogy miért? Ha Msm-el vagy valami mással vágom, az megoldja a problémát?
 

AgamemnonFromTroy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 19, 2024
Messages
76
Reaction score
50
Points
18
Helló, a metamfetaminból és P2P-ből álló keverékre utal?
Esetleg metamfetamin freebase?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
7
Points
3
Igen, én a benzaldehid transzfer útvonalon csináltam. Toluolban elgázosítottam és átalakítottam a só formájára. Só formájában alacsony az olvadáspontja és hosszú a fagyási ideje. Vajon van-e különbség az olvadás- és fagyáspontban, ha racém és izomerizált állapotban van?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,313
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
Az MSM olvadáspontja jóval alacsonyabb, mint az amfetaminé. Ön személyesen készítette ezt a metamfetamint? Olvadásvizsgálatot kell végeznie, amelyhez az analitikai kémia fórumban talál útmutatást. Éjjel 3:47-kor ülök a szarban, de emlékeim szerint a met 167 (165?)°C-on olvad meg, ha ettől jelentősen eltérő számot kapsz, akkor valami baj van ( ne feledd, hogy ez egy tengerszint feletti mérés, így a magasságodtól függően kissé alacsonyabb lesz) szerkesztés, azt is meg kell említenem, hogy az aceton nagyszerűen eltávolítja az MSM-et a metből, de semmi mást nem távolít el.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,313
Solutions
4
Reaction score
885
Points
113
Mondjon többet az "acetonnal átkristályosított" kifejezésről. Ezt először nem értettem. A metán rosszul oldódik acetonban. 1g/100ml. Vagyis ami az acetonban feloldódott, az általában nem metamfetamin volt. Az acetont ráöntik a metre, vagy beleteszik, és visszaszűrik. Nem oldódik fel ( kivéve, ha sok forró acetont használtál, vagy olyan acetont, amiben víz volt. Egy kis mennyiségű hideg vízmentes acetont kellene használnod a met tisztításához)
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
69
Points
28
Általában egy 2oldószeres átkristályosítás forró szűréssel együtt elég egyértelműnek tűnik számomra, hogy mit kaptál ott valami szart
 
Top