Pille töltőanyagok?

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Nemrég préseltem a saját sebességű tablettáimat, 8 mm-es tabletták, 35 mg-os dózissal minden egyes tablettában, ami azt jelenti, hogy nagyjából 265 mg körül van tablettánként, amit valamilyen töltőanyaggal kell helyettesítenem, némi kutatást végeztem, és mostanáig ive laktázt használtam, de kétségeim vannak afelől, hogy ez a legjobb, mivel a tabletták olyan konzisztenciával maradtak, amely jobban hasonlít az elektrolit tablettákhoz, mint egy tipikus tabletta, lol.

Végeztem némi kutatást, és azt találtam, hogy a mikrokristályos cellulóz valószínűleg jó választás, de csak kíváncsi voltam, ha valaki itt volt bármilyen input.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Nos, csináltam még egy kis kutatást, és azt hiszem, most már elég jó arányt kaptam a fejemben, a tabletta súlya körülbelül 300mg lesz, a terv a következő

15% (45mg) amfetamin
5% (15mg) az én kötőanyagom, az én esetemben ez metilcellulóz lesz, szükségem van erre, mivel alacsonyabb nyomáson tömörítem a tablettákat, hogy megőrizzem az egyéni szerszámokat.
80% (231 mg) a töltőanyagból, az én esetemben ez valószínűleg mikrokristályos cellulóz lesz.
Ez nem tartalmazza a bevonatot, mivel valószínűleg vagy sellakot, vagy HPMC-t fogok használni. vagy alternatívaként csak polírozhatom őket, mivel van egy tumblerem, amelynek működnie kell számukra.

Tudassa velem, mit gondol.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
enyhe frissítés, MCC nehéz volt beszerezni a szükséges mennyiségben, így im helyettesítve azt a szorbit és a keményítő, tettem egy tesztet, és a tömörítés ezek együtt termel egy tisztességes keménységű tabletta, kombinálva, hogy egy vékony sellak bevonat tette a tabletták érzik a jó merevség és már nem hagynak pormaradványt az ujjakon a bevonat miatt, Mindez azért, mert nem engedhetem meg magamnak egy megfelelő sajtó egyéni fém szerszámokkal most lmao, Ehelyett im használ 3d nyomtatott formák a pirulák sajtók és öntés őket nagy szakítószilárdságú epoxigyantával, hozza a költségemet az egyéni formák és bélyegzők lefelé körülbelül 120 per szerszám körülbelül 0.53 cent per szerszám, Ezek hajlamosabbak a törésre, de összességében a szabadság, hogy hozzon létre egyéni szerszámok, amikor akarok egy új design előnyösebb.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Remélhetőleg, amikor kapok egy jó kapcsolatot az amfetamin ill képes lesz elég termelni, hogy adjon ki néhány mintát :) (de ez lesz UK -> UK csak)
 

yuiopjkl

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 14, 2022
Messages
73
Reaction score
40
Points
18
Milyen típusú tablettákat szeretne készíteni? Azt szeretné, hogy úgy nézzen ki, mint az Adderall tabletta?
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Már létrehoztam néhány bélyegzőtervet, és inkább arra törekszem, amit jellemzően az XTC-hez lát, vagyis az egyéni lenyomatokat és a designt, nem szeretném félrevezetni az embereket az Adderallnak álcázott sebességgel, még akkor sem, ha funkcionálisan ugyanaz a dolog, különösen mivel még szulfátot is használok.

de igen, nem tudom garantálni, hogy 100% mert nehéz tesztelni a különböző izomereket egymástól, a legtöbb teszteken a metamfetamin és az összes többi amfetamin gyakorlatilag azonosnak tűnik, bár tudom, hogy a jelenlegi forrásaim termelési vonalát, így legalább most biztosíthatom a szulfátot... nos, én legalábbis nem rendelkezem kromatográfiás beállítással, így korlátozódom a reagensekre a cuccom teszteléséhez.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
de az indítékom nem messze van, én magam is diagnosztizáltam ADHD-t, de az amfetamin-rendelésekből kizártak az egyéb kábítószer-használatom miatt, így részben az ok, amiért im ezeket az első helyen készíti, egy olcsó alternatíva, talán nem olyan biztonságos, de mindkettő amfetamin a nap végén.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
A kimenet alapján, amit elő tudtam állítani, kényelmesen eladnám ezeket a jövőben körülbelül 1GBP per tabletta, ami szerintem tisztességes, figyelembe véve im kézzel nyomja ezeket, és nekem kell némi ösztönzést kapnom, hogy kockáztassam.
De először ill kezdjük el a mintákat, így tudok építeni némi bizalmat.

De ELSŐSZÖRÖS ELSŐSZÖRÖS, hogy tökéletesítsem a folyamatot.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Amint kapok egy jó sajtót, amelyről úgy gondolom, hogy elég jó minőségű ill valószínűleg képeket küld ide, legfeljebb 18 tablettát tudok előállítani egyszerre az én tételes sajtómmal, az időigényes rész a sellak bevonása, én polietilén bevonatot akartam használni, de a sellak olcsóbb és egy kicsit könnyebb megfelelően bevonni, ez is nem gátolja az amfetamin felvételét, így, hasonlóan kell működnie, mint egy IR tablettának.
 
Top