Pmk az MDA-nak

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
helionális sokkal olcsóbb módon
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
A Leuckart-reakció itt fog működni, vagy az oxim képzése, majd redukálása, mint bármelyik gyakrabban használt módszer, hogy másodlagos aminokhoz jusson.

Ha ez okosan hangzik, akkor nem az. Tudok fasz mindent a valódi kémiáról, csak a kedvenc kábítószereinkhez vezető közös utakat, amelyeket az olvasásból kaptam.
 

Jasonmorales77

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 31, 2023
Messages
42
Reaction score
5
Points
8
Szia köszi, a leuckart reakcióval meg tudod mondani, hogy az egyes termékekből mennyi és milyen hőmérsékleten hány óra és mi következik ?
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Nem, nem vagyok kémikus, ahogy mondtam. Olvastam ither emberek csinálják, így meg kell találni, amit olvastam, vagy hasonló. Néhány dologra magadnak kell rájönnöd.

Nézz szét itt, keresd meg a "leuckart"-ot, talán elég lesz, hogy elindulj.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Helionális, egy pot aldehidből amiddá. Dolgozzuk fel! Sok olvasnivalód van, barátom.
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
Tudom, hogyan kell csinálni ez nagyon egyszerű, hogy nem helionális 1l 80 € más vegyi anyagok nagyon olcsó, és u nem kell semmilyen laboratóriumi felszerelést
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
PMK -> Hg/Al vagy [Ga+]/Al -> etil-amin vagy nitroetán.

Szintén on-potok
.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Néhány dolog itt.

Először is, hacsak nem tévedek, a gallium-alumínium-amalgám soha nem volt eléggé bizonyított, hogy az ilyen típusú szubsztrátokon működik.

Másodszor, az etil-amin MDEA-t fog előállítani, ha nem tévedek.
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Nem próbáltam etilaminnal, de a könyvekben néhány fenetilamin által schrukzin vagy valami olyasmi is, hogy a bácsik bomlanak, etilamint használnak az MDA előállításához.

A nitrometán monometilaminná redukálódik.
A nitroetán etil-aminná redukálódik.

Másodszor, a Ga/Al redukciók működnek P2P-vel.
Én sikeresen redukáltam met-bázisra.

Jódot kell hozzáadni. Ha jódot adsz hozzá és a gallium olvadáspontjáig hevíted, a reakció beindul.
-még gallium-kloridot is használtam

Vicces ebben a galliumban az is, hogy a higannyal ellentétben nem pazarolja/szarja el az összes Al-odat. Maga a reakció, miután leszűrted, és lúgra teszed, tiszta vöröses olajat kapsz, de vigyázz, nagyon ektotermikusan reagál, sokkal jobban, mint a Hg/Al, ami megint csak azonnali magasra tesz, lásd a mellékletet.

Nem akartam megemlíteni újra, mert amikor említettem valaki más ezen a fórumon sed ez lehetetlen.

Ugyanaz, amit a P2P foszforsavból és kénsavból származó P2P-ről mondott. Ez NEM az. Ha azt akarjuk, P2P kénsavból, mint akkor közvetlenül lúgot ki a reakció helyett nessencary extrakció.
Vg4zL61SVa


Amikor P2P redukciókat végez Pd/C hidrogénezés nélkül, akkor nem tudja LYE azt ki a reakcióból, hacsak nem extrahálja azt a lúgozás után. P2P kénsavból fordult kénsavból NEM.
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Rövid kutatásom során megállapítottam, hogy az etil-amin nem MDA-t, hanem MDEA-t eredményez.

Az ammónia helyettesíti a metilamint, hogy mda-t képezzen az amalgám redukcióban. A reakció sokkal kevésbé hatékony, de azt hiszem, hogy némi alacsony hozamról számoltak be.

Gondoljatok bele! A metilaminból metilamfetamin keletkezik. Az etil-amin nyilvánvalóan etil-amfetamint állít elő.

Ami a galliumot illeti, kérem, jelentsenek mindent, különösen a vespiáriumnak. Ez egy nagyon jó felfedezés, feltételezem, hogy p2p-vel működik, hogy metamfetamint képezzen, mi a helyzet az MDp2p-vel?
 
Top