• Witamy w polskiej części forum. Pamiętaj, że publikowanie kontaktów (Jabber, Telegram, Signal itp.) będzie skutkować permanentnym banem! Jeśli zdecydujesz się kupić lub sprzedać coś bez użycia konta escrow i stracisz pieniądze, nie będziemy w stanie Ci pomóc.

Event Segítők

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Olyan önkénteseket keresek, akik hajlandóak támogatni a logisztikai fejlesztést hazánkban.
Olyan emberekre van szükség, akik felveszik a holtági csomagokat, elhagyják a holtágat és kis mennyiségeket küldenek postán/futárral.
:)
Hamarosan több termék lesz - akik részt vesznek benne, számíthatnak díjazásra, segítségre a kémia területén és a lehetőségre, hogy kiválaszthassák, "mi legyen a következő" Ha részt akarsz venni egy küldetésben, hogy megkönnyítsd a magas minőségű termékhez való hozzáférést, mert úgy gondolod, hogy annak kellene lennie, és méltatlan, hogy milyen termékek állnak rendelkezésre a helyi piacokon - akkor írj nekem!
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
83
Points
28
De az ár az Ön országában 1kg cmc alacsony kereskedő veszi, ahol az ár alacsony formában neki nincs probléma kristály barna sárga ár kell alacsony. U akar lenni kingpin látom
Számítson 20 év börtönre, és spóroljon kevesebbet, mint 50 ezer eurót egy ügyvédre a börtönben. Gyártás, kereskedelem, bűnszövetkezetben való részvétel, minimum 10 év börtön. Egy ilyen labor havonta elkap néhányat az országodban, ne hidd, hogy te kivétel leszel, minden vegyipari cég megfigyelés alatt van, ha nagyobb szállítmányt rendelsz vegyszereket. Kettő most már nyomon követheti a telefonodat vagy az általad használt eszközt. A 6kg előállításához egy 100l-es üvegreaktorra van szükséged. A következő cmc 300€-ba kerül 100g, tehát mennyibe kerülne a tiéd, hogy kifizessék az embereket a dead drop és a szállításért??
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
nem kell nagyszabású, csak egy koncepció, mások is folytathatják vagy csatlakozhatnak, hogy ugyanazt tegyék, mindenki megtalálja a helyét, akkor elhagyhatom, de az ötlet önmagában fog működni. Sok pple problémái vannak a minőséggel kapcsolatban, így itt az ideje, hogy kezükbe vegyenek egy részt, és saját szintézisbe menjenek, de nem mindenki fogja ezt megtenni, másokra is szükség van.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Ez nagyon igaz, amit mondtál, amennyire én emlékszem, ugyanez volt 10 évvel ezelőtt abban a beteg országban, nem hiszem, hogy jobb lesz, az biztos, hogy most a legrosszabb...
 
View previous replies…

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Ez nem olyan rossz, sok előnye van (kémiai jog)
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Ember higgye el nekem egy olyan időben, amikor a zsaruk és a bűnüldöző szervek ellenőrzik a törvényt / termékeket / bizonyítékokat ott Fogsz várni a börtönben az eredményekre akár 9 hónapig. nem kétséges. nem kétséges.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Kicsit hihetetlenül hangzik, de így működtek a dolgok, amikor ott éltem. valószínűleg még mindig nem sok változás történt. és a lengyelországi börtön az Egyesült Királysághoz képest nem olyan jó, az Egyesült Királyság börtönei olyanok, mint egy olcsó nyaralás a lengyelországiakhoz képest.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Onkly törvény megváltozott, hogy nem illegális a kábítószer előállítása most :)
pple megállt, hogy növény canbnabis, ehelyett nem syneththic, hogy alkalmazzák a cbd, ömlesztett laboratóriumok vásárolni egy oldalon, és a rendőrség csak nézi, amely srácok ismét vásárolni ömlesztett abmount és megy egyenesen szintetizálni, mint azt hiszem, hogy
a termék minősége az utcán nem lehet rosszabb, mint most. Csak az ár számít, mert azon kívül semmi sem szabályozhatja.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
a PL-ben néha nem számít, hogy legális-e vagy sem, Ön úgyis gyanús, még akkor is, ha Ön átlagos civil, aki nem csinál semmit.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
csúszós lejtő az EU ezen részén. higgye el nekem.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Azért, mert a kormányok nem tudják legálissá tenni a kábítószereket, és a törvény nagyon jó volt arra, hogy a pple-ket rávegye a szinesztéziára, lásd Lengyelországban, akiket elkapnak. Aki 100 kg prekurzort és 200 l metilamint vásárolt, és az interneten keresztül vásárolt utasításokkal nagy mennyiségben szedi a szert, és csak az ilyeneket kapták el. Nem gondolják, hogy optimális munkát tudnak végezni, az oldószereket desztillálni lehet, ahelyett, hogy házban tartanák őket, "laboratóriumot" csinálnak, a tartályokat be lehet olvasztani.
A termék minősége a legalacsonyabb, mert csak az alacsony ár számít. A törvény még mindig nem elég jó ahhoz, hogy véget érjen, ha megnézed azt az oldalt :)
van egy csomó lyuk is, amelyek pozitívak, hogy a pple reagenseket/oldószereket kaphasson.
 
View previous replies…

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
tbh. ne vedd magadra vagy rosszul, de Te ismered a statisztikát és az elméletet, én és a fenti OP valószínűleg ismerjük a valóságot, ahogy az van...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Tudom, hogy mindketten mire gondolnak
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Alapvetően Lengyelország egy kicsit Vadkelet, a jog csak elmélet, csak elmélet. ez egy kicsit olyan, mintha Dél-Amerikában próbálnánk saját üzletet alapítani... mit mondhatnék még, talán más pólusok jobban elmagyarázzák. ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nem vagyok egy nagy :) Nem vagyok létező a lengyelországi gyógyszerpiachoz képest, és ez soha nem fog változni... Az egész arról szól, hogy találjunk másokat, akik ugyanígy gondolkodnak, és nem sokan vannak. Nem hoztam létre ezt a posztot, hogy felajánlja csatlakozás nagyszabású egész országos opp.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
Hogy adjak Neked egy kis támpontot, razziát tartott rajtam a rendőrség (otthon és a munkahelyemen) csak azért, mert valószínűleg kaptam valamit. ez a valami 0,2 g fű volt, soha nem adok el vagy gyártok semmit, csak azért, mert lehetséges volt, hogy a zsaruknak pontokat és bónuszt kapjanak....
Ember, letartóztattak, mint egy igazi gengsztert semmiért....
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
és szerencsémre néhány nap múlva elengedtek, mindenféle bocsánatkérés nélkül. ;)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Tudom, hogy ez néha tényleg így néz ki... Amit elmondhatok
Volt némi elképzelés a fejükben, és megcsinálták.
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
valóban, pontosan, így nézd meg most arról, amit írtál a kémia törvény, ez csak nem működik így...
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
69
Points
28
Deals
7
Nos, valójában néhány konkrét szempontot tartottam szem előtt, de ez sokkal rosszabb lehetne, mint amilyen, és valószínűleg az lesz a pple, akik gyártanak.
A jogi rész jogi részében a kémia és a szakmák buissness oppurtunity hazánkban.
 
Top