A Norco/Oxy árainak előzményei

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Több mint 25 éve foglalkozom az opioidok készítésével és értékesítésével. Amióta elkezdtem, az árak az egekbe szöktek. Kíváncsi vagyok az árakra az egész országban, és ha ugyanaz volt. 1998-99-ben, amikor először csináltam Vicodint, 7,5/750-esek voltak, és körülbelül 50 centbe került egy tabletta. Egészen 2004 körül a 10/650 Loratab vagy Hydrocodone árai körülbelül 1,50-2 dollárba kerültek a vidéki középnyugaton, ahonnan én származom. Gyorsan előre 2007-re az ár 3-4 dollárra emelkedett tablettánként, 2009-2010-ben pedig megközelítette az 5 és 6 dollárt ugyanazokért a tablettákért. 2012 és 2020 között a 10/325 Norco és Oxy 6 dollárról 1 dollár körüli összegre csökkent mg-onként. Ma a 10 mg-os tabletták átlagosan 12-15 dollárba kerülnek, a 30 mg-os oxy pedig 30-35 dollárba, területtől függően. A kínálat korlátozott és a kereslet ugyanolyan nagy, de sok helyen az emberek ma már az ár miatt inkább a préselt tablettákat választják a valódi tabletták helyett. Valaki ismeri az eltérő árigényeket a saját területükön? Hasonlóak?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Soha nem voltam olyan, hogy személyesen visszaéljek az opioidokkal, de a krónikus fájdalom miatt mostanában keresgéltem (a fájdalomcsillapítók elleni háborúval keverve, a dr-ok félnek felírni őket) A kormány imbargót hozott létre azzal, hogy olyan erősen szabályozta őket. Ha nem veszek meg minden tablettát, amit egy fickó el akar adni, akkor valaki várakozik mögöttem, hogy megvehesse őket. Úgy tűnik, hogy néhány évvel ezelőtt még 5/325-öt 5 dollárért vettem, de jelenleg 8 dollárért hajolnak meg értük. Ezen az áron csak akkor veszem őket, ha tényleg szükségem van rájuk. A 16 dollár talán elviszi az élét, vagy 20 dollár.nEzek a tabletták kevesebb mint 1 dollárba kerülnek, ha van recepted. A préselt m30-asok, amiket vettem, egyáltalán nem voltak opioidok. Ezek benzók, és én nem tudom eladni azokat a szarokat. Beveszed őket és csak fájdalmaid vannak és kurvára be vagy lőve, ami nem segít.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Az 5 mg-os 8 dollár magas, de átlagosnak tűnik. A 7,5-eseket általában 9 vagy 10 dollárért, a 10-eseket pedig 14 dollár körül szoktam eladni, ömlesztve 12 dollárért. Gyakran meglepődöm azon, hogy hány ember részesíti előnyben a Norco-t az oxival szemben, amikor az oxi több bummot ad a $-ért, és általában olcsóbb, mint 1 dollár egy mg. A heroin a legjobb lehetőség a magas toleranciájú felhasználók számára, mint én, de a nap végén mindent elcserélnék a nyers ópiumra. Mindig is a kedvencem volt, de már évek óta nem láttam ilyet.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Egészen biztos vagyok benne, hogy az összes "ópium", amit valaha láttam, valószínűleg füstölő volt, és csak az oxigénhiánytól lettem betépve :D vörös kristályok és fekete kátrány, de több mint 20 éve nem is láttam ilyet. Te az USA-ban vagy, tehát ott termesztenek, ahol te vagy. Az élelmiszerboltban kapható magok pontosan ugyanaz a faj, amit Afganisztánban termesztenek. Teljesen legális a termesztésük, egészen addig, amíg rajtakapnak, hogy megpróbálsz betépni tőlük.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
A "vörös kő" nagy valószínűséggel nem valódi ópium volt, de az biztos, hogy jó íze van. Sokszor gondoltam a termesztésére, de soha nem próbáltam ki. Egy nap biztos vagyok benne, hogy újra megtalálom, és amikor megtalálom, el fogom szívni.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Az OXY-nak őrült árai vannak
Inkább keressen egy közvetítőt, és vegyen tőlem metadont.
Az olcsóbb és erősebb.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Az oxigénárak az Egyesült Államokban sajnos mindenhol őrültek. Érdekes módon az én áraim olcsóbbak, mint az átlag, amely egyes területeken 1 dollár egy mg vagy annál is több. Nagyon jól ismerem a metadont. Évekkel ezelőtt több mint 14 hónapig naponta kétszer adagoltam magamnak, és az elvonási tünetek a legrosszabb dolog (a benzókon kívül), amit valaha is tapasztaltam életemben. Leszoktam a heroinról, oxiról, suboxonról, metamfetaminról, benzókról, alkoholról, mind hosszú távon, valamikor vagy valamikor. A metadont kerülöm, mint az ördögöt, de tényleg eladható. Ahol én vagyok, ott a metadon folyadékot 40-50 dollárért adják 5-6 ML-ért.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Igen, a benzo megvonása a legnehezebb...

(40-$50 kb. 5-6 ML.).......Oh my GOOD
Ez őrület!!! 25-30 mg 40-50 dollárért! Ez 1,6 dollár a milligrammért!
Összepakolom a csomagjaimat és megyek USA-ban kereskedni ! :)
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Ha van egy állandó oxi- / metadonellátása, akkor ez biztosan a hely, ahol $-t. Emlékszem, hogy a 10 mg-os metadon tablettákat körülbelül 4 dollárért kaptam egy tablettáért, de ez évekkel ezelőtt volt, és ez egy jó barát volt. Ő adta el nekem a 10mg-os oxiját 5 dollárért, és ez akkor volt, amikor átlagosan 8-9 dollár körül volt egy 10mg. Maguk a gyógyszerek rendkívül olcsók a gyógyszertárban egy forgatókönyvvel, de az utcán nevetséges. A kormány itt keményen lecsapott az opioidokra, és a valódi gyógyszerek hiánya ahhoz vezetett, hogy a préselt tabletták/fent és más dolgok elárasztották az utcákat.
 

BullDozer

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Igen, állandó és jó készleten van a metadon! :)

A kormány, mint mindig.
Nem oldották meg a problémát, hanem rengeteg további problémát okoztak az embereknek.
 
Top