Az optikai felbontással kapcsolatos kérdés

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
először is: igen, átnéztem a fórumot és elolvastam az eljárással kapcsolatos témákat. Most, hipotetikusan, tegyük fel, hogy mind az l, mind a d izomer jelen van, egy másik achirális izomerrel... hogyan befolyásolná ez az achirális izomer a felbontási folyamatot/eredményeket?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Szia, milyen anyagról beszélsz?
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Mondhatjuk, hogy ez csak egy egyszerű kíváncsiság? Egy "vajon mi történne, ha..." forgatókönyv?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Minden anyagnak saját királis központja(i) van(nak), ezért különböző számú izomerrel rendelkezik.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Aggódik a "mezo" forma miatt, mint például a borkősav esetében? Ez a legközelebbi dolog, amire a kérdését ki tudom vezetni...
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
im vonakodom részletezni, mert nem számít a fórum theres mindig egy hatalmas vita és a téma kap oldalsó tracked..... de mint egy gondolatkísérlet, ha van racém met és n-izopropilbenzilamin (achirális) hogyan hatna az n-iso jelenléte optikai felbontás. Továbbá, két gyors kérdés, mivel im készülök megtudni, hogy függetlenül.... annak ellenére, hogy technikailag poláris, a dcm elfogadható oldószer a konjugált bázishoz? és van-e arány a borkősav és a szabad bázis mennyiségére? vagy bármilyen mennyiség elfogadható, ami több, mint ELÉG? És az igazat megvallva im TELJESEN BIZTOS, hogy tudom a választ...., de nem akarom megismételni a hibákat, amelyeket a világ legrosszabb (és az első) a/b extrakciója során elkövetett (ill magyarázatot, ha kérdezik), im akarom tisztázni, mielőtt elkezdem.... vigyázz, bár, ha válaszol egy kérdésre ill valószínűleg elkezd kérdezni minden kérdést, amit valaha is volt a kémiával kapcsolatban ...
 
Last edited:

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Jó reggelt, még nem ittam kávét... Azt hiszem, szükséged van egy pálcika és golyó modellkészletre, hogy ezt magadtól is kitalálhasd.
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Szóval azt mondja, hogy találjam ki magam? És én nem tudom, hogyan kell használni egy bot és labda modellkészlet, és nem tudom, hogyan ez segítene nekem. én nem rendelkezik az oktatás vagy a források, de én itt tanulni az emberektől, akik tudják. így nem tiszteletlen, de ha a válasz a kérdésemre, hogy ""menj játszani a játékokkal" kérjük, ne pazarolja az időmet a válasz egyáltalán. im nem hülye, és én lelkesen tanulni. de nem értékelem lekezelő válaszokat.

Egyébként, ha félreértettem a válaszát, akkor őszintén elnézést kérek.
 
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
A saját magad kitalálása a legkonstruktívabb módja a tanulásnak, a kérdésed elég homályos számomra, ezért elnézést kérek, hogy így dobtam. A bot és labda "játékot" sok sikerrel használják, amikor a molekulaszerkezetre vonatkozó kérdés összetettsége meghaladja azt a térbeli képet, amit el tudsz képzelni, és ez eléggé tanulságos, mivel az első helyen találták ki. Könnyen lehet rögtönözni is, plasztinből vagy gyurmából és fogpiszkálóból. Nem akartam semmiképpen sem megbántani. Üdvözlettel!
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
Aztán megint, őszinte bocsánatkérésemet, hogy megsértődött. nincs időm, hogy menjen megtanulni az összes alapot, amire szükségem van. im sajnálom, hogy, de én készülök alapozni körülbelül 35g racém dope, és ha szeretem, hogy egy pár kérdésre választ, mielőtt megyek hozzá a lúg.... és egyetértek a kitalálni az ember saját magát, de mivel meglehetősen leégett én tényleg nem akarom tévesen öblíteni $130 le a csövekbe újra.... (csak kérdezz meg az első a/b-ről, amit valaha csináltam, ha tényleg akarsz hallani valami hülyeséget....)
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Mindannyian azért vagyunk itt, hogy segítsünk Önnek, ha úgy tűnt, hogy a dolgok rosszul indulnak kettőnk között, ígérem, hogy vannak itt hozzáértőbb emberek, akik segítenek Önnek. Most, mielőtt tudnám, hogy pontosan mire gondol, megígérhetem, hogy a legtöbb reakcióelegy, amely a hiba jeleit mutatja, valójában a kívántnál kisebb mértékben helyreállítható. A kémikus módja apró léptékben végzi el azt, amit preparatív léptékben szeretne elvégezni, így a kémcső az első, bár feltételezheti, hogy a termék izolálása nem a tényleges cél, így csak olyan mennyiséget kell befektetnie, amelyet megengedheti magának, hogy elveszítsen a reaktánsok viselkedésével kapcsolatban szerzett ismeretekért cserébe. A királis molekulák felbontása nem kezdőbarát, és azt hiszem, nem én vagyok az egyetlen, aki ezen a véleményen van. Volt jó részem a frusztrációból ezzel a fajta munkával kapcsolatban, így elkerülöm, hogy én legyek a szamár, aki bátorít, sem az, aki lebeszél. Kérem, jöjjön egy világos eljárási leírással (igen, ez megint a bennem lévő pedagógus), és ígérem, hogy részletesen megvitatom veled. Több elméleti erőfeszítés megtétele konstruktív gyakorlat, amely egy professzionálisabb Önben fog megvalósulni, amely magasabb hozamokat fog elérni, és a jövőben valamikor a termék minden barna gócból való kijutását.
Sok szerencsét és jó tempót!
 

kitchenchemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
13
Reaction score
5
Points
3
.....i rögzíteni fogja az esti erőfeszítéseket abban a reményben, hogy utólag megtalálom a hibáimat, de az idő nem az én oldalamon áll ezzel a különleges erőfeszítéssel. köszönöm még egyszer az időt.
 
Top