Qustion

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Helló, olyan Amint keresek, aki a metamfetamin megjelenésével és jellemzőivel rendelkezik. A morfolin-hidroklorid jó, de a csőben a színe először sárgává, majd vörössé válik. A metilamin-hidroklorid is jó, de amikor alumíniumfóliára olvad, bomlik az alumínium és kigyullad. Barátaim és vegyészprofesszorok, van egy izopropilbenzilaminhoz hasonló amin, kérem mutassátok be.
 

Dynyx

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 10, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Feniletilamin HCL
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Elkészítettem a feniletilamint, és sósavval sókká alakítottam. Az első probléma az volt, hogy kikristályosodott, ami kis halpikkelyekhez hasonlított, a második probléma a csőben pedig az volt, hogy lehűlés után fehér gipszre hasonlított, és a kristály nem lett csillag alakú.
 

sakalak

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Elmondaná (vagy nyilvánosan közzéteszi) a feniletilamin HCl előállításához használt eljárást? Nagyon szívesen hallanék erről.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tehát... hamisított gyógyszerek? Nem tudom, hol vagy, de a legtöbb helyen a hamis drogok eladásáért eléggé egyenértékű bűncselekményt rónak ki, mint a valódi drogokért. Aztán a helyi hírekben közzéteszik a nevedet, hogy hamis drogok eladásával vádoltak meg, és az emberek azt hiszik, hogy egy szemétláda vagy. Az izopropilbenzilamin pontosan olyan, mint a met, de a kínaiak szinte ingyen árulják. 🤷
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
senki sem kérdezett erről, hogy ne válaszoljon minden hozzászólásra, ha nem rendelkezik megfelelő ismeretekkel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Az én "tudásom" megfelelő volt. Akarja, hogy idézzek néhány forrást? "Leleplezni" akarja a megjegyzésemet?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ne legyen kibaszottul őrült. Hamis gyógyszereket árulni. Kibaszottul nem vagy normális. MINDENKI tudja, hogy valódi és hamis drogokat árul keverve.

Tropán: Válaszolt a kérdésre, izopropilbenzilamin. Talán ne válaszolj, ha nincs semmi hozzászólásod.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Nem az Ön feladata, hogy kommentáljon és tanácsot adjon, ha van információja, mondja el, különben megfullad
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Most már el kell kezdenünk használni az értékelési rendszert. 😬
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Itt csak állítások vannak. Feltettem egy egyszerű kérdést, de senki sem tudott válaszolni. A legtöbb válasz ezen az oldalon másolatok erowide, egy analfabéta, de állításokkal
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Á, igen, azok a bosszantó kérdések, amelyek olyan egyszerűek, hogy fel kell tenni őket, és még nincs válasz. Sajnálom, hogy már majdnem egy hónap telt el, és senki sem oldotta meg a problémádat, hogy hogyan fogod húzni a pitiáner átverésedet.
 

rubarzan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
17
Reaction score
6
Points
3
Ha úgy gondolja, hogy az átlagember ezen az oldalon hasznos információkat kaphat a kémiáról a magafajta analfabétáktól, és pénzt kereshet! Nagyon vicces és szomorú. Én magam egy vezető petrolkémiai szakértő vagyok. Az uborka soha nem gyümölcs
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Ez a benzinkutaskísérőre utaló díszes megfogalmazás. "Mivel vághatom ezt a metet, hogy valakit lenyúljak" nem kémiai kérdés.
 
Top