Looking for a vendor Megbízható szállító az USA számára

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Sziasztok, egy csomó kutatást végeztem, hogy megpróbáltam egy diszkrét, következetes és megbízható szállítót találni a különböző RC-khez, de végül rájöttem, hogy ez egy teljes szerencsejáték lett volna, nem számít, hogy mi.

Végül úgy gondoltam, egyszerűen megkérdezem a nálam nagyobb tudásúakat, hátha legalább kapok egy mutatót a helyes irányba. Keresek valahol egy elég nagy választékkal, de koldusok nem válogathatnak. Szeretném azonban, ha az eladónak legalább NEP és néhány opioid lenne.

Nagyon hálás lennék minden segítségért, köszönöm!

CFD
 

happyjona

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Itt nem lehet így hirdetni, mint itt a tisztviselő. Szánjon egy percet a szabályok elolvasására az oldal alján.
 

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Elnézést, azt hittem, hogy hozzám beszél. Csak tanácsot keresek olyan szállítókkal kapcsolatban, amelyek az USA-ba szállítanak 🫡
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,485
Solutions
4
Reaction score
1,011
Points
113
Deals
1
Ugye tudod, hogy a NEP nem rc? Ez az 1. ütemterv. Szövetségi szinten nincsenek Rcs, olvassa el az analóg törvényt. Egy drognak még csak nem is kell, hogy betépjen, ha be tudják bizonyítani, hogy azt hitted, hogy betép, akkor analóg.
 

CuriousFactDenier

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2024
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
Oké, köszönöm a pontosítást. Tisztában vagyok azzal, hogy az RC-törvényeket hogyan értelmezik. Csak próbálok találni egy megbízható szállítót, ez minden.
 
Top