Question SafeOrScam egyenértékű

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Helló barátaim!
sok évvel ezelőtt volt egy SafeOrScam nevű weboldal, amely katalogizálta az embereknek az eladókkal és laboratóriumokkal kapcsolatos tapasztalatait.

A keresősávba be lehetett írni egy cég honlapját vagy e-mail címét, és akkor az emberek értékelései (a szükséges írásos magyarázatokkal) láthatóvá váltak. Az értékelések megtekintéséhez ismernie kellett a cégek weboldalának URL-jét, vagy az Onion címét vagy e-mail címét. Egyszerű böngészéssel semmi sem volt látható.

Végül a webhelyet megszakították, és helyette egy másik készült. Én is használtam, de elfelejtettem a nevét.

Létezik ma valami hasonló?

Szeretném ellenőrizni a C J Meds Store-t.
http://kjsba5xg6vb7gvtzu7eecpwvsggem6qbvmw3h5enj3b4viqvksvktuyd.onion/

De az általános ötlet jó.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Nyomon követhető, nulla anonimitással. Tehát teljesen nyitottak a LE-re, vagy csak nem érdekli őket a LE, mert nem igazán adnak el semmit.
Akárhogy is, ez nagyon nagyon amatőr.
 

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Igen, egyetértek azzal, hogy ez nem helyénvaló. Azonban kaptam már jó termékeket lusta és egyébként hozzá nem értő emberektől.


Mindenesetre úgy tűnik, hogy a Recon egyenértékű azzal, amiről a SafeOrScam kapcsán beszéltem.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Igen, de az ott található linkek nagy része elavult, amennyire emlékszem. Elég bosszantó.
 
Top