Szippantás VS Injektálás VS Füstölő hősnő

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
Mi lenne a legjobb módja a heroin fogyasztásának?
 

Panthera

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Minden a biológiai hozzáférhetőségről szól

* Injekció - majdnem 100%-os biológiai hozzáférhetőség. A kábítószer azonnal a véráramba kerül, gyors és intenzív hatást vált ki.
* Dohányzás - körülbelül 40% - 60%
* Szippantás - körülbelül 30% - 40%

ha opioid naiv vagy, ne próbálkozz az injekcióval, hacsak nem akarsz @DieYoung.
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
A magas biológiai hozzáférhetőség nem mindig jelenti a legjobbat. Valójában minden attól függ, hogy mit értünk "a legjobb" alatt. Nem ismeri az anyagot, és szeretné kipróbálni? Többször is kipróbálta, és nem tudja eldönteni, melyik illik a legjobban Önhöz? Tapasztalt használó vagy és szeretnéd legyőzni a toleranciát? stb.
 

DieYoung

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 19, 2023
Messages
23
Reaction score
9
Points
3
köszönöm Csak kíváncsi vagyok egy másik kérdés a benzó tolerancia befolyásolja az ópiát toleranciát?
 

Paracelsus

Addictionist
Joined
Nov 23, 2021
Messages
198
Reaction score
200
Points
43
A különböző elsődleges mechanizmusok ellenére mind a benzodiazepinek, mind az ópiátok átfedő hatással lehetnek bizonyos agyi rendszerekre, például a mezolimbikus dopamin rendszerre, amely részt vesz a jutalmazásban és a függőségben. Bármelyik kábítószer krónikus használata megváltoztathatja az agy kémiáját és a receptorok működését olyan módon, amely befolyásolhatja a központi idegrendszer általános érzékenységét a különböző CNS depresszánsokkal szemben. Röviden :)
 

Amphetfred24

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Aug 8, 2024
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Ha hozzátehetek valamit, a benzók és a heroin rossz keverék.

Még a sok tapasztalattal rendelkező emberek számára is.

Pályafutásom során 6 alkalommal szenvedtem túladagolást, minden alkalommal benzó és heroin keverésével.

Évekig dohányoztam + tűformany éveket is. Ritkán szippantottam.
A heroin kegyetlen szerető lehet
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
injekciózás olyan veszélyes, ez sokkal nehezebb túladagolni dohányzás közben, mivel érzed a hatást utána minden hit imediatly, szippantás és injekciózás kockázatos becaues te is 100-200 mg egy sorban, és várni, hogy kick és néha heroin lehet vágni somethink még halálos, mint az injekció ugyanaz, amit beadni egy teljes adagot, és ez kick imediatly, de ha a heroin rossz volt, akkor meghalhat a normál adagot érzed biztonságban, így a legjobb ROA a dohányzás a litteraly, ha a heroin erős akkor elaludni jóval azelőtt, hogy OD
 
Top