Squat the World - Általános szál

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Ayy! Tudom, hogy talán furcsán hangzik, de im csak kíváncsi vagyok, hogyan néz ki a guggolás az Önök országaiban, és mit gondolnak róla általában.

Mint egy most kevésbé aktív lakásfoglaló/lakástalan ember, csak kíváncsi vagyok, mit gondolsz erről az úgynevezett életmódról, mert nem találok rá jobb szót :)

Szóval... tudasd velem, mit gondolsz, és hogyan látod ezt az életmódot :)

Nagyon hálás vagyok !


.^_^.
AVoCz2eXTZ
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Láttam néhány egyedi ötletet lopakodó táborozással
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
66
Reaction score
23
Points
8
Egyedi? mesélj róla! ;) én voltam lopakodó (nem extrém módon, csak megpróbálom, hogy a helyem nem túlságosan látható) sátortáborozás külterületén nagyváros majdnem 9 hónapig egyenesen, és csak hogy tisztázzuk, én kezdtem novemberben néhány nappal a bday előtt csak néhány napos tábor, és valahogy úgy döntök, maradj otthontalan hosszabb ideig.

és csak hogy tisztázzuk még egy kicsit, abban az időben az idő nagy részében megtartottam a rendes szakács munkámat és az építőipari segédmunkás mellékállásomat. :)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Nehéz idők járnak, és az embereknek azt kell tenniük, amit tenniük kell. Szörnyű forgatókönyv, hogy kint vagyunk a szabadban. Ettől függetlenül a guggolás pontosan ugyanaz, mint a lopás, néhány plusz lépéssel, így attól függően, hogy ki a tulajdonos, szeretem vagy utálom. Ha egy magánszemély tulajdonában van az ingatlan, akkor lopsz, és egy személynek teszel rossz szolgálatot, ha ez egy cég tulajdonában lévő ingatlan, akkor inkább olyan, mint a bolti lopás, a lopás kicsinyes, könnyű változata.
 
Top