Question A 2-CB (CAS: 66142-81-2) lépésről-lépésre történő kémiai szintézise

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Szeretném tudni, hogy mi a 2-CB teljes kémiai szintézise lépésről lépésre, köszönöm mindenkinek!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Abban az esetben, ha vegyész módjára dolgozik, és vékonyréteg-kromatográfiát használ a reakció előrehaladásának ellenőrzésére. Szüksége lesz egy nagyon apró mintakészletre a kiindulási aldehiddel (amely már megvan) és a sztirolnal, valamint a 2CHxHCl-vel és a végtermékkel. Nekem van egy pici mennyiségű sztirol, hogy tartalék, valamint néhány 2CH x HCl csak milligramm elég, a termék nem jutottam hozzá, és ez is illegális, így nem küldött. Normális esetben TLC minta reakció keverék mellett összetevők (2CH), amely át kell alakítani a termék, amely megjelenik a lemezen intenzívebbé. Ha új és többszörös foltok jelennek meg a keverék mintáján (ez feldolgozott, mivel keverék feldolgozása mikroméretű, mint egy eppendorf cső), ez elég rossz hír, és mivel több vegyületet képzett, mint a termék, meg kell állítani, és meg kell próbálnia tisztítani a terméket egy mintához, amelyre szüksége van az összehasonlításhoz. Vagy talán szerencséd lesz, és P.M. engem, és én biztosítok neked egy kiváló prep a sztirolhoz, amit szeretnék egy szálként közzétenni. A másoktól származó érvényesítés értékes. Mindenesetre lehet csinálni olcsó, könnyű, gyors, nagy hozamú képest a legtöbb eljárás (a Henry jól működik)... a lényeg az, hogy szuper egyszerűen kivitelezhető. És ez történik anélkül, hogy díszes vegyszerek.
 
Top