törzsvadász... magokat vagy klónokat keres? hatalmas PHENO HUNT

tablet press

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 3, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
nem valaki volt valaha is akar segíteni nekem keresni néhány egyedi cannabis magok ill keres az egész világon vadászni és új foltok létrehozásához kezdjük dobni megjegyzéseket ott, amit mindenki van, vagy kaphat csak jó tulajdonságok kívánt ..lets start messaging.... jól aggódni kártérítés vagy adományok utóbbi $ $ $ WHAT SEEDS vagy klónok DO YOU HAVE OR YOUR BUDDY?
Nekem van
Runtz, fehér, fekete, kék, rózsaszín, kék, rózsaszín.
oreo fritz
fekete-cseresznye zselato
gellato41
Bubblegum gellato
ceral tej
rs11
kalóztej
20 plusz még!!!
Csak a lila fajtákat szeretem, de bármikor össze tudom keresztezni a növényeket, hogy lila változatot készítsek, szóval kérlek, mi van az édenkertedben?illat,szín,íz,kristálytartalom,kinézet,bármilyen lenyűgöző részletet akartál!!!!. hadd csapat együtt, mint egy közösség, és bárki, aki segít az új projektemet kap hitelt, amit valaha genetika, hogy dobja a megszüntetési folyamat képeket és frissítéseket fogunk biztosítani ez egy 10.000 feno vadászat kísérlet, így hadd kap néhány jó magok vagy klónok ezen a fórumon...WHAT you GOT és egy weboldal jön létre, ha ez elveszi köszönöm Breaking Bad nyílt viták és segít elterjeszteni a gyógyszert a világ minden tájáról
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Ezen a héten 30-40 törzset ajánlottak fel. Van valami konkrétan, amit keres? A rekreációs marihuána legális ott, ahol én vagyok, így mindenki és a testvére is amatőr genetikus. Ez nem rakétatudomány, keresztezzen 2 fajtát, amit szeretne, termesszen egy csomó magot, klónozza a kedvenc jelenségét, és élvezze a hibrid erejét. 💩
 
Top