Dead Drops Utcai árak?

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Mindig is szerettem volna ezt megkérdezni, de soha nem tudtam!

Tegyük fel, hogy az USA-ban vagyok, a keleti parton, jussaiyan, és van 10g 3MMC-m és 10g MDMA-m. Ezt mind lecsökkentem 1g-ra, és Dead Drop-ot használok, tehát 20 nyilvánvalóan nagyon kis csomagot küldök ki egy csomó hülye gazdag főiskolásnak... Mennyit számoljak fel? Tegyük fel, hogy ez a valaha volt legjobb termék! (Shout-out to @DutchNarc0s!!!)

Kezdő vagyok, és szeretném tesztelni a csontok a set up, mielőtt fejest ugrik a vásárlás felszerelés, plusz szükségem van a "seed" pénzt, hogy ez....

Milyen összeget tudnék kérni, és még mindig eladni? Eléggé el tudnék tisztázni ezzel az első 20g-mal ahhoz, hogy legalább egy csupasz felszerelést megengedhessek magamnak, vagy szerinted ennél több tételt kell majd eladnom?

Ha valami itt nem kóser kérlek csak rúgjatok tökön és töröljetek. Nem akarok olyan szabályt megszegni, amiről nem tudok!!!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Az MDMA-ért grammonként körülbelül 150 dollárt látok... ez egy vágyálom? (esetleg összesen $2400), ha minden tökéletesen menne? Kizárt dolog, ugye? lol
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
A gyógyszereknek nem szabad olcsónak lenniük. Ez általában így működik:
Van egy laboratórium, és onnan kezd kialakulni a termék ára. Heti 2,5 kg-ot gyártasz (kis mennyiségben). Kiszámítod a termék grammonkénti költségét. A 3 MMC vagy 4 MMC előállítása 2-3 dollárba kerül grammonként (ez a maximális ár). Készítesz magadnak 1 kg-os halott cseppeket, és felbérelsz néhány fuvarozót, akik elszállítják az árut más városokba, és ott 100 grammos halott cseppeket készítenek.
Ezekben a városokban felbérelsz embereket, akik 100 grammos halott cseppeket kapnak, és 50-100 darab 1-2 grammos halott cseppet készítenek belőlük.
A végfelhasználónak olyan árat kell látnia, amely fedezi az összes költséget, és az üzletnek legalább 100%-os haszonkulccsal kell rendelkeznie.

Számoljatok:
A késztermék ára 3000$
A szállító 100$-t kap minden egyes 100g halott cseppért + a szállítás költsége, amelyet 1 km-es út költségeként számolunk ki = 1,5-2$.
A kiskereskedelmi futár 12 $-t kap minden egyes sikeresen megvásárolt, általa előállított halott cseppért.


Összesen, ha a laboratóriumtól 1000 km-es körzetben szerveztek egy elosztóhálózatot, a gyártási költség:
3000+100*10+2000+1000*12=$18000+100%=36000
Így 1 gramm a végfogyasztónak 36 dollárba kerül, és az Ön profitja 1 kg-ból 18000 lesz.

Ez nagyon durva matek. mivel elég sok időbe telik 1000 db 1g-os halott cseppet előállítani, egyszerűbb 2g-ot előállítani, és a végfogyasztónak 72 dollárnál olcsóbban eladni. Mondjuk, már 60-ért el tudod adni, ebben az esetben nem veszítesz semmit a profiton.

Esetleg csökkentheti a kiskereskedelmi futárok szállítási költségeit. De még akkor is, ha csökkenti az árakat, és körülbelül ebben a rendszerben fog dolgozni, akkor 10000 dollárt fog keresni minden egyes kg-ból.

Továbbá ne felejtsd el, hogy ez az üzlet nem áll a bizalmon, és nem válhatsz erőszakos fattyúvá. A fuvarozóktól és a kiskereskedelmi futároktól letétet kell venni, hogy ne legyen nyereséges számukra az áruk eltulajdonítása és az Ön becsapása. Továbbá nem szabad úgy kezelni, mint valami olyan dolgot, ami nem túl fontos. Folyamatosan munkát kell biztosítania az alkalmazottai számára, amikor az alkalmazottai rájönnek, hogy Önnel mindig van munkájuk és stabil jövedelmük - mindig Önnel lesznek.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Köszönjük szépen a bontást!
Abszolút szeretem az ötletet, hogy embereket alkalmazzak és ilyen mélyre jussak, de a következő hetekben, amíg tanulok, sajnos kis krumpli vagyok, és egyelőre egyedül fogom ezt működtetni!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Elég az első kg önálló előállítása, 500 holt csepp elkészítése és eladása, hogy az egész folyamat elinduljon, és többé ne álljon meg. Kicsiben kell kezdeni.
 

Jorg

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 14, 2024
Messages
16
Reaction score
12
Points
3
35eur az mdma-ért,40eur az 5g ampf-ért a Balkánon (mint végfelhasználó).
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Ez rendkívül értékes információ számomra, köszönöm @Jorg!
A 24-es piacokra vonatkozó általános "érzéseket" keresem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Az 150 dollár valószínűleg vágyálom. 100 $/g az, amit az emberek errefelé fizetnek, és az emberek furcsák. Néhányan inkább vesznek szart, mert az olcsóbb, minthogy a minőségért fizessenek. A probléma, amivel szembesülsz, hogy senki sem tudja, hogy neked van a legjobb anyagod. Időbe és marketing stratégiába fog kerülni, hogy magasabb árat érjünk el. Ki kell juttatnod a terméket az utcára, hogy hírnevet szerezz magadnak.
 
Top