A heroin szintézise ópium nyersanyagból

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Bárcsak hozzájuthatnék nyers ópiumhoz (vagy akár morfiumhoz), hogy ezt kipróbálhassam :-(
 
View previous replies…

3l_p4t0_m4l3f1c0

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 16, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ismerek néhány népet, akik nagy mennyiségű nyers spanyol ópiummal rendelkeznek, ez sokkal olcsóbb lesz, mint amit a szokásos piacokon találhatsz, (kb. 10 € grammonként vagy még olcsóbb). Szóljatok, ha érdekel. Én csak közvetítő lennék, van egy kis ópiumom ebből az ópiumból, ha meg akarod nézni milyen.
 

Dr.Mirakulix

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
25
Reaction score
19
Points
18
Helló, engem is nagyon érdekel az ópium. Tudna nekem is pm-et küldeni róla, kérem? Nagyon hálás lennék!
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
A 65 g morfiumbázis ebben a szakaszban rendkívül nyers. Nem veszítenek 35g terméket.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
A legtöbb Papaver somniferumról ismert, hogy a száraz ópium morfintartalma közel 10% (vagy szakterületeken több).
Így még 65g is 6,5%, ami borzasztó, ráadásul a 3%-os végső hidroklorid majdnem bűncselekmény, haha !
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Valószínűleg 20%-ban törmelék is, és soha nem használják a szárítottat.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Győzelem hölgyeim és uraim !
160mg heroint készítettem 173mg morfiummentes bázisból, amelyet 300mg 2008-ban lejárt morfium-szulfát tablettából (igen, valószínűleg 2006-ban készült, következésképpen 17 éven keresztül környezeti hőmérsékleten (20°C közelében) tárolt 300mg morfium-szulfát tablettából állítottam elő.

Saját anhidridet készítettem Na-acetát+S2Cl2-ból, és 1 grammot használtam a 173mg morfiummentes bázisommal együtt, 10mL-es üveglombikban, 85°C-on, állandó mágneses keverés mellett szabályozva 2H20perc alatt.
Alapozás 10%-os NaOH oldattal, extrakció éterrel, bepárlás üveg Petri-csészében 45°C-on (lásd a képet) mérlegeltem (160mg, jó hozam), desztillált vízzel lefedtem, és tömény HCl cseppekkel pH2 közelébe savanyítottam, nátrium-hidrogénkarbonáttal pH7-ig semlegesítettem.
Injekció IM :
1,5mg küszöbérték, kevés hatás (ezért nyilvánvalóan nem morfium ezen a szinten).
3mg : az én igazi erős dózisom (a hatások valamivel jobbak, mint a morfiumnál, kellemesebbek)
6mg : hányás
Tökéletes, az én tapasztalataim szerint igazi DAM, közel 2-2,5-szer erősebb, mint az orvosi morfium.

Szándékomban áll reprodukálni a szintézist részletesebb információkkal, képekkel, számításokkal, pontos hőmérsékletekkel és anyagokkal.
Létrehozok egy jól dokumentált dedikált oldalt erről a szintézisről ezen a fórumon, amikor legalább 4-5 szintézis tapasztalatot szerzek.
(és még több morfiumot a kodeinemből, úgy tűnik, nagyon jól működik).

-> Személyes reflexió : még mindig nem értem, miért nem használják a DAM-ot a kórházban (vagy akár legálisan) : a függőségi szintje számomra például a Tramadollal egyenértékű, ami nagyon alacsony. A 2 adag között egy hét időköz olyan, mint egy baráti buli : jó, de nem baj, ha várni kell a következő hetet. Megfigyelésem : csak azoknak lehet függőségi problémája, akiknek már van problémájuk a függőséggel...
 

Attachments

  • SgGkotQfNC.jpg
    SgGkotQfNC.jpg
    1.2 MB · Views: 403
  • tYTPn31W5o.jpg
    tYTPn31W5o.jpg
    670.3 KB · Views: 347
  • OZa4huKUx8.jpg
    OZa4huKUx8.jpg
    7.7 MB · Views: 699
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Köszönjük a jelentést. Várom a teljes oktatóanyagot (y)
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Itt : heroinmentes bázis kristályai (kevés barna szennyeződéssel)
Aztán a bézs színű por : ugyanez a heroinbázis 610 mg diacetilmorfin-hidrokloriddá alakítva, 561 mg morfiummentes bázisból kivont és 990 mg kodein-foszfátból átalakított 561 mg morfiumból.

(az én acetilezési hozamom nyilvánvalóan jobb, mint az interneten mindenhol megalapozott közös 70%-os w/w, megosztom veletek a pontos protokollt).
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Problémáim vannak a képek feltöltésével...
 

Attachments

  • R2JADWucjE.jpg
    R2JADWucjE.jpg
    1.7 MB · Views: 368
  • FHhPiILQO5.jpg
    FHhPiILQO5.jpg
    1.6 MB · Views: 366

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
Hol lehet manapság morfium tablettát kapni?
 
View previous replies…

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Az első szintézisemet a vényköteles, közönséges morfium tablettákból végeztem. Megvásárolhatja a tablettákat a kedvenc darknet piacán, vagy jobb, mint én : megvásárolja a kodein tablettákat még olcsóbb és hozzáférhetőbb egyes országokban, és átadja a morfiumot demetilálással piridin-hidrokloriddal (például).
Számomra ez az olcsóbb módszer : a kevesebb mint 20 €/g-os kodein, amely lehetővé teszi 600/650 mg heroin előállítását, 30 € vagy 35 €/g közelében van.
(Jobb, mint a 6%-os tiszta heroin, amit néhány eladó 40€/g áron ad a 3-as számú árfolyamhoz...).
 

hockey34

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
21
Reaction score
1
Points
3
Igen, a kodein tablettás útvonalat akartam választani.

Próbáltad már ezt a módszert a kodein morfiummá alakítására:
A 3,00 gramm (10 mmol) kodein 60 ml száraz dimetil-formamidban lévő oldatát nitrogén alatt többszöri vákuum alatti keveréssel, majd nitrogén beengedésével gáztalanítottuk. 3,00 gramm (26,7 mmol) kálium-tert-butoxid hozzáadása után a gáztalanítást megismételtük, és fecskendővel 3,0 ml (32,7 mmol) n-propanetilát fecskendeztünk be. Az elegyet 125 °C-on nitrogén alatt 45 percig kevertettük (hasonló eredményt 110 °C-on 3 óra alatt), lehűtöttük, és 3,0 ml ecetsavval hűtöttük. Az oldószert nagy vákuumban eltávolítottuk, és a maradékot 30 ml 1N sósavban feloldottuk. A savas oldatot több adag éterrel mostuk, 5 ml 20%-os nátrium-biszulfit-tal kezeltük, és ammónium-hidroxiddal pH 9-re lúgosítottuk. A kicsapódott szilárd anyagot összegyűjtöttük, vízzel mostuk és vákuumban (100°C) szárítottuk, így 2,30 g (80%) morfint kaptunk barnásbarna kristályok formájában.
 

Plinius

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
36
Reaction score
15
Points
8
Nem, piridin-hidroklorid 85°C-on 90 perc alatt, és nincs szükség légköri védelemre, elég egy lezárt üvegedény.
Majd írok egy oldalt ezen a fórumon.
(és keresek egy pontos tesztet a morfium és kodein arányának meghatározására, kromatográfom nincs).
 
Last edited:

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
és mi a helyzet a tabletták morfium hcl

?
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
A kalcium-hidroxid és ammónium-klorid használata lenne a módja a morfium-szulfát szájon át történő kivonásának? Én már készítettem H-t mákból és kivontam morfium tablettákat. Csak még soha nem használtam orális oldatot kiindulási anyagnak, van két üveg 200ml összesen és át akarom alakítani őket.

Ha valakinek van bevált technikája a morfium-szulfát oldatból történő kivonására, szívesen olvasnám az általa használt technikát.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Őrület !!! őrület
 

FatFreddysCat

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 11, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Szép munka mate, ha u nem használ egy csepp vagy 2 cloroformot, akkor hepl, hogy több szennyeződést húzzon ki. a reakció enyhén piros, majd a végén teszel cloroformot, és megszilárdul, hogy a szar az aljára egy gumiszerű masszában, majd szabad bázis youlll kap egy tisztább kristályt. Én mindig egy gramm morfiummal kezdtem a szulfát tablettákból, ive úgy találta, hogy kissé nagyobb méretben könnyebb. Fogadok, hogy az AA-t nátrium-acetátból, brómból és szulfátból csinálni egy élmény volt. Ha egy kicsit izgatott vagy a szulfátot beletéve a bróm szeret buborékosodni. Cloroform keresztül aceton és fehérítő nem emlékszem fajta bár ad exoterm reation és hagyja meg néhány cloroform desztillálni le. Egészségedre ember jó munkát.
 
Top