A gyógyszer-turizmus sorozat: 1. Varanasi, India [Droggal kapcsolatos helyek, helyszínek és kultúrák fotói].

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2023
Messages
23
Reaction score
37
Points
13
A világ bizonyos részei egy vagy több pszichoaktív drog jelenlegi vagy történelmi használatához kapcsolódnak. A több mint 12 év alatt, amíg A droghasználók bibliáját írtam, felkerestem őket, végül 33 országot látogattam meg, és több ezer kábítószerrel kapcsolatos fényképet készítettem.

Nemrég kezdtem el ezeket rendezni, és úgy gondoltam, talán érdekes lehet, ha egy válogatást közzéteszek itt. Ez a poszt néhányat mutat be azok közül, amelyeket Varanasiban tett látogatásom során készítettem.

Felhívom a figyelmet arra, hogy ha bármilyen területre látogatsz, és bármilyen pszichoaktív anyagot szeretnél használni, elengedhetetlen, hogy saját magad járj utána a törvényességnek és a bűnüldözésnek. Külföldön ne bukjon le! A bűnüldöző szervek figyelmébe: e bejegyzés egyik része sem minősül annak beismerésének, hogy bárhol vagy bármikor megszegtem volna a törvényt.

VARANASI
Varanasi figyelemre méltó úti cél. Imádtam a nyüzsgő várost és a Gangesz partját járni, de a csúcspont (vagy talán a fénypont) az a nap volt, amikor úgy döntöttem, hogy megkóstolom a legendás kannabisz főzetet, a bhang lassi-t. Erről magában a könyvben olvashatsz, de az alábbi fotók szemléltetik, hogyan nézhetett ki bárki számára, aki nem volt teljesen elájulva a fától.

A forráshoz vezető úton csak követtem a tömeget a Ghatsig, majd jobbra fordultam.

Mg1tsP9N6a


A Green Lassi bolt egyike volt annak a három patikának, amelyet utazásom előtt ajánlottak nekem. Könnyű volt megtalálni néhány hippi kinézetű srác jóvoltából, akiknek a telefonjukon Google Maps volt. Imádom, hogy a boltos itt belépett az alkalom szellemébe.
UWwHeUISGi


Bár bhang lassi lightot kértem, nyilvánvalóan félreértette. A nem túl szerény megjelenésem nyilvánvalóan felülmúlta a szavaimat.

2EWFt1LXyR


Fenékig! Sajnos azonban elszállt tőlem.
DENRXdc01z


Egy óra múlva vagy egy óra múlva elhatalmasodott rajtam, és menekülnöm kellett ebből az őrületből, ezért visszamentem a Ghatsra, a folyó mellé.

SzjGE1I7VU


Magányt keresve leültem egy hagyományos temetkezési szertartás mellé..... OMG, igazi testeket égetnek! Igen, a paranoia és a szorongás most már belopta magát. Vissza kellett vonulnom a szállodámba.

91njyF7OmL

De fél óra egy tuk-tuk hátsó ülésén ebben az állapotban, őrült indiai utakon, pokoli utazást jelentett. Ez volt a végső izgalom, de nem a kellemes értelemben. Ráadásul a szám annyira kiszáradt, hogy alig tudtam beszélni. Szerencsére másnapra teljesen rendbe jöttem.

Bf6d7UQEzx

Szóval irány a bétel (stimuláns), amit itt-ott lehetett kapni a belvárosban.

3DQOngsxMG


Ez a másik, amivel az önelégültség megharaphatja az embert. A stimuláció tiszta érzését keltheti, de ugyanígy, különösen, ha valamilyen dohánnyal keveredik, meglehetősen kellemetlen és intenzív utazást eredményezhet (a részleteket ismét a könyvben találja).

TS6ZntFXMQ

A betépett elefánt: ahogyan az utolsó napomon, a folyón való kényelmes sétám során találkoztam vele.

P6CS8mdtxH

Jó ötletnek tűnt egy csónakázás a folyón, hogy visszatérjek a Földre.

ND1ItkeXcN


Mérföldeket gyalogoltam, de mindig érdekes volt, ez a szó nem felel meg a valóságnak.

DyKuc2UEOn


Ez valójában Siva, a hindu kannabiszfogyasztó istenség. Ez a kapcsolat tette lehetővé, hogy a fűvel (bhang lassi) kapcsolatban kialakuljon a jelenlegi helyzet.

WHmrYzSRcg


Az egyik másik bhang adagoló, a The Blue Lassi Shop hirdetésére is rábukkantam.

Fso9xK7y8X


És ott volt.

F65zAN1HT8


Fogalmam sincs, miért voltak a falakat ilyen fotókkal borítva. Feltehetően a megkövült vásárlók. :)

TusCjTHz0Z

Végül, igen, Varanasi meglátogatása fantasztikus élmény. Ha valaha is lesz lehetőséged eljutni oda, élj vele.

Jjo9TWkDq4


VÉGÜL ÉS EGYÁLTALÁN NEM UTOLSÓSORBAN: VIGYÁZZON BIZTONSÁGOSAN
Bármilyenek is legyenek az utazás körülményei, ne függessze fel az ítélőképességet, a biztonságot vagy az ártalomcsökkentő eljárás alkalmazását. További információkért kérjük, olvassa el a The Drug Users Bible (A drogfogyasztók bibliája ) című könyvet. Az alábbi oldalról ingyenesen letöltheti a PDF változatot: https://bbgate.com/resources/the-drug-users-bible.3477/
 

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2023
Messages
23
Reaction score
37
Points
13
Remélem, hogy ez rendben van, hogy ezt itt közzéteszem, de kérem, szóljon, ha nem (pl. ha túl nehéz a betöltéshez, stb.). Sikerült a képeket 1600px méretre csökkenteni, és jóval 1mb alatt egyenként, de nyilván elég sok van belőlük. Az elkövetkező hónapokban felrakom a teljes sorozatot, ha nem lesz probléma.

Végezetül remélem, hogy érdekes.
 
Top