The Drug Tourism Series: 2. Amszterdam [Droggal kapcsolatos helyek, helyszínek és kultúrák fotói].

DMTrott

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2023
Messages
24
Reaction score
38
Points
13
A világ bizonyos részei egy vagy több pszichoaktív drog jelenlegi vagy történelmi használatához kapcsolódnak. A több mint 12 év alatt, amíg A droghasználók bibliáját írtam, felkerestem őket, végül 33 országot látogattam meg, és több ezer kábítószerrel kapcsolatos fényképet készítettem.

Nemrégiben kezdtem el ezeket rendezni, és az ezen a platformon tett javaslatok nyomán itt fogok közzétenni egy válogatást belőlük. Ez a bejegyzés néhányat mutat be azok közül, amelyeket az amszterdami látogatásaim során készítettem.

Felhívom a figyelmet arra, hogy ha bármilyen területre látogatsz, és bármilyen pszichoaktív anyagot szeretnél használni, elengedhetetlen, hogy saját magad végezd el a kutatást a törvényesség és a bűnüldözés tekintetében. Ne bukjatok le külföldön! A bűnüldöző szervek figyelmébe: e bejegyzés egyik része sem minősül annak beismerésének, hogy bárhol vagy bármikor megszegtem volna a törvényt.

AMSZTERDAM, HOLLANDIA


A könyv írása közben évente többször is jártam Amszterdamban. Annyi fényképet készítettem ez idő alatt, hogy igazi kihívás volt kiválasztani csak néhányat, amelyek valamilyen módon reprezentatívak a saját érdeklődési köröm szempontjából (ami a kábítószer). Ez annyira nehéz volt, hogy lehet, hogy a jövőben egy második adagot is közzéteszek.

Lássunk hozzá....

A Hash Múzeum előtt (Oudezijds Achterburgwal 148).

SDzbV0UKGn


A Hash Museumból kifelé menet egy ingyenes vape-t kínálnak, vagy legalábbis régebben kínáltak.

4KPhO2eLca


Az utcai feliratok művészetnek számítanak. Ezt a bizonyos fotót a Facebook betiltotta, amikor először posztoltam oda.

Kt3CqEofZ5


Első pillantásra azt hittem, hogy ez azt üzeni, hogy alkoholt inni tilos, de füvet szívni szabad.

J4ckBDeXMT


A Smoke Boat kifejezetten a füvesek számára kínál csatornatúrákat.

7Q9PfRKks8


Bár a Bulldognak nem a legjobb a híre, az biztos, hogy az egyik legszínesebb. A kávézó külsejéről készült fotók tucatjait töltöttem fel egy Flickr-albumba itt: https://www.flickr.com/photos/157786281@N07/albums/72157698919040634/.

J85r2FpJiq


Kis bélyegképes nézetek némelyikről.

K2987AmY0X


Ez a korszakból származó, nem jellegtelen étlap. Ha szeretnél egy válogatást látni az étlapokból, feltöltöttem néhányat egy másik Flickr-albumba itt: https://www.flickr.com/photos/157786281@N07/albums/72157709482407397/.

HcPWSFvBip


Ja igen, és ott van a varázslatos szarvasgomba. Vigyázzatok, nehogy túlzásba vigyétek a forgalmas belvárosban (lásd a könyvben a katasztrófa-osztályomat).

TihFo06BDL


Soha ne lepődjön meg, hogy mi rejlik a sarkon túl. Igen, szégyellem bevallani, hogy ezt a csokoládét is felszippantottam. A végeredményt illetően ismét lásd magát a könyvet.

0XGmRczZ6v


Ha az embernézegetés egy korsó sör mellett az ön dolga, nem fog csalódni.

Ts8gyKi6ex


Igen, ez egy gyönyörű város, még a viszonylag nemrégiben hozzáadott táblák ellenére is.

AzPNH2xLMr


Én is szoktam használni ezeket, amelyek a városközpontban vannak elszórva.

7YMtFJ0ekx


Ez egy szenzoros deprivációs tartály, amelyet kábítószermentes hallucináció vagy pszichedelikus jellegű élmény keresésére használtam (egyesek ezt csinálják, és sikert állítanak).

APobHVxRaD


Sok órát töltöttem azzal, hogy az elegáns kirakatokat bámultam, amelyek jelentős mennyiségű finomságot kínáltak, különösen botanikai finomságokat. Némelyik nagyon régóta működött, és jól nézett ki, egyik sem jobban, mint ez, a Dam tér sarkán (Kloveniersburgwal 39).

7Tx1tgq3ns


Tudom, hogy példát szeretne látni az ilyen üzletek kínálatából. Körülbelül 20 vagy 20 pszichoaktív anyagot tudok megszámolni ezeken a polcokon, amelyek mindegyike legálisan volt eladó, amikor a fényképet készítettem. Emellett látható még egy sor egyéb érdekes tárgy, köztük tesztkészletek és egy trip-gyilkos.

EqfYtxpMIF


Mindemellett rengeteg turistaüzletet is látni, amelyekben a kannabisz nyalókától az űrsüteményekig mindent kínálnak. Ne törődj velük: itt minden hamisítvány, THC nélkül.

TmbGWAhdR9


Magokat akarsz? Magbankokból nincs hiány.

TwNdcg9eqn


Képzelje el, hogy Salvador Dalí mozgó művészete teljesen kitölti a falakat, és Pink Floyd a hangkíséret: ez szinte egy drog nélküli utazás. Most képzeld el ezt egy kis szarvasgombával. [Fabrique des Lumières, Pazzanistraat 37]

3SyheETcKZ


Végül sokan ajánlják a Vondelparkba való sétát, hogy elmeneküljünk az őrületből (esetleg egy szarvasgombás kirándulás közben), de egy ingyenes csónakázás a vízen át az NDSM-hez is kellemes időtöltést nyújthat.

YTDrtpUzH3



VÉGÜL ÉS EGYÁLTALÁN NEM UTOLSÓSORBAN: VIGYÁZZON BIZTONSÁGOSAN

Bármilyenek is legyenek a saját utazásának körülményei, ne függessze fel az ítélőképességet, a biztonságot vagy az ártalomcsökkentő eljárás alkalmazását. További információkért kérjük, olvassa el a The Drug Users Bible (A drogfogyasztók bibliája ) című könyvet. A PDF változat ingyenes letöltése a következő oldalon található felhőhálózati linkek bármelyikéről lehetséges: https://bbgate.com/resources/the-drug-users-bible.3477/.
 

Attachments

  • 28aWulN5YF.jpg
    28aWulN5YF.jpg
    1.3 MB · Views: 4

DenSouLew

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 25, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Félelmetes fotók!
 
Top