A metamfetamin kristályosításának problémája

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
A fenilaceton és metilamin alumínium-amalgámmal előállított terméke, amely egy erős és kiváló minőségű szőnyeg végterméke, amelynek problémája van a kristályosodással, segítséget és útmutatást kérek tisztelt tanáraimtól.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Miért nem dolgozza ki a kristályosítási eljárás során előforduló és a problémákat megelőző/előidéző vizsgálatot? Milyen vegyszereket használ, és milyen lépésekkel dolgozik, és pontosan mi az a probléma, amin segíteni kell?
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
350 ml fenilaceton, 45 ml metilamin, 40%, 4 gramm higanyklorid, 350 gramm fólia, 4 liter 97%-os etanol, 12 órával a reakció megkezdése után toluolnal és 300 gramm nátrium-hidroxiddal a toluol forró vízzel extraháltuk, száraz sóval mostuk és vákuumban desztilláltuk. A hidrogén-klorid gázzal kevert friss toluol kivált. Buchner-tölcsérrel simítottam és szárítottam. 170 gramm jó illatú fehér por keletkezett. amelyet hideg acetonnal mostam, és semmiképpen sem kristályosodott ki. Elég információval rendelkezem ahhoz, hogy metamfetamint főzzek és kristályosítsak, és mesterképzést végeztem kémia és petrolkémia szakon. De tényleg térdre estem a termék kristályosításától. Kérem, segítsen, ha tud
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
A racém met nem növeszt nagy szilánkokat, nem választja el az enantiomereket és nem kristályosítja át vízből + alkoholból.
 

sorena2316

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 22, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Termelés
 

Attachments

  • 2dsGxm3l6i.jpg
    2dsGxm3l6i.jpg
    6.2 MB · Views: 412

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Helló Van a szintézis után egy racmikus termék, amely nem kritizálható Szükséged van az izomereket elválasztani, majd kriatallies.
 
Top