Alakítsa át a vagyonát, emelje a státuszát

DaxUK

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 23, 2024
Messages
11
Reaction score
17
Points
3
Üdvözlöm! Úgy tűnik, hogy ebben a világban, amelyben élünk, mindenki arra törekszik, hogy pénzt halmozzon fel, és azt a legdrágább éttermekben, a legfinomabb típusú gyógyszerekben, valamint szigetek, jachtok és autók vásárlására költse. Azonban nem értjük meg a pénz megértésének fontosságát. Vegye észre, hogy csak a cikk elején említettem a pénzköltést, és az adrenalinszintje megugrott. Ezért a pénzkeresésnél az a fontos, hogy hogyan költsük el a pénzt. Kerülnünk kell a kapzsiságot és az arroganciát, mert ezek vonzzák a szövetségi ügynökök és a tolvajok figyelmét. Az embernek a kábítószer-kereskedelmen kívül más anyagi juttatásokkal is rendelkeznie kell. Azért vagyok itt, hogy tanácsot adjak a kábítószer-kereskedelmen kívül más módokon is, hogy megtisztítsa a hírnevét és tisztára mossa a piszkos pénzét.

Először is, a kriptovaluta kereskedés:
A kriptovaluta-kereskedelem az egyik legbonyolultabb terület, ahol a pénzeszközök forrását nyomon lehet követni. Ezen a területen, ha megtanulod a technikai elemzés készségeit és a megfelelő kereskedési módszereket, ez lehet a legjobb terület számodra a drogkereskedelem után, mivel lehetővé teszi a pénzed tisztára mosását.

Részvények: A részvények a legjobb módszer, és én személyesen is használtam őket. Nem akarok nyerni vagy veszíteni; a részvényközösséget akarom, amely az elitből áll. Arra kell törekedni, hogy beilleszkedjünk ebbe a közösségbe. A pokolba a részvényekkel és a nyereséggel vagy veszteséggel; én a bálnákat akarom. Mindig megtalálod közöttük a korruptakat, és nagyszerű pénzügyi lehetőségeket találsz.

Ingatlanok: Az ingatlanok nem állnak messze a részvényektől, mivel a közösségük szintén nagy és korrupt. Az ingatlan azonban nagy lehetőségeket kínál, különösen az ingatlanfejlesztés területén. Megveszel egy romos házat, felújítod és berendezed, majd eladod. Ez a legjobb módja annak, hogy beilleszkedj az ingatlanos közösségbe, mivel az ingatlanosok szeretik a fejlesztőket. De próbáld megkeresni a törzshelyeiket, és mutatkozz be ingatlanfejlesztőként.

Csatlakozz luxus klubokhoz:

A luxusklubokhoz való csatlakozás az egyik legjobb módja annak, hogy beilleszkedjen a város gazdag elitjébe, például a golfklubokba és a szabadidős klubokba. De most luxus klubokról beszélünk.

Ezek közé nem tudsz beilleszkedni anélkül, hogy tiszta hírnévvel rendelkező, tiszta személy lennél, mint például a fent említett lehetőségek egyike. Igen, korruptak, de ők is törődnek a hírnevükkel. Ne légy olyan triviális személy, aki drogbáróként akarja magát ismertetni a városban, mert ezt senki sem akarja, még Pablo Escobar sem. Ezért előbb kell megtisztítanod a hírnevedet, mint a pénzedet. Az elitbe való beilleszkedés befektetéseket és nagyszerű lehetőségeket hoz, amelyek öt évnyi kereskedést takaríthatnak meg neked.

Nagyon szépen köszönöm mindannyiuknak.

Dax
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Érdekes írás ember
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
Így van.
Így van...!
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Azt mondanám, hogy minden a helyzettől függ,m különböző országok különböző törvények, pple különböző készségek. Nincs jó módszer. de ez a házak felújítása jó ötlet, valójában nehéz nyomon követni, hogy mennyit költöttek. :)
 
Top