Mesterséges intelligencia technológiák felhasználása a darknetes opioidkereskedők leleplezésére

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3

Az Igazságügyi Programok Hivatalának ellenőrzése Nemzeti Igazságügyi Intézet: Mesterséges intelligencia-technológiák felhasználása a darknet opioidkereskedők leleplezésére A West Virginia University Research Corporationnek nyújtott támogatás

(Biztonsági link)


Tudom, hogy ti, barmok, nem szerettek linkekre kattintani, ezért csak bemásolom és beillesztem, amit érdekesnek találtam, ahogy magam is elolvastam.

2. oldal:

6. oldal:

9. oldal: 6:

Page 10:

oldal: 11. oldal:

A dokumentum többi része csak arról panaszkodik, hogy a kutatók nem végzik megfelelően a papírmunkát és a költségek nyomon követését.
Valaki bajba került az összeférhetetlenség miatt.


Felhasználói megjegyzések:
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Érdekes dolgok. Az ellenőrzési jelentés nem tartalmaz sok számunkra releváns információt, de ugródeszkaként szolgálhat a közzétett kutatási dokumentumok felé, amelyekből ténylegesen kiderülnek az alkalmazott módszerek és technikák. Jó lenne ezeket linkelni, megpróbálok néhányat keresni és ide linkelni.
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
51
Reaction score
33
Points
18
Az iDarkParser, iDeeplearner, AlphaDetective kulcsszavak nem hoznak eredményt a keresőmotorokban. Az újságok valószínűleg egyáltalán nem hivatkoznak ezekre a kifejezésekre, és komoly erőfeszítést igényel a WVURC-re hivatkozó újságok átfésülése.
 

sickofit

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 28, 2023
Messages
13
Reaction score
22
Points
3
Huh az én post tartalmát megváltoztatták, köszönöm a heads up személyzet jeez Én csak próbálom hozzáadni értéket
 
Top