Mi a 2-Phenyletilamin-hidroklorid CAS 156-28-5

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Dolgozott már valaki ezzel?

Valaki azt mondja nekem, hogy ez erős efedrin, és ugyanúgy redukálódik D-Meth-re, mint az efedrin?

Nem találok róla semmilyen információt.

HEU5hSWB7w
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mindannyian azt kívánjuk, bárcsak így lenne, de egyik sem az. A 2-borsó, más néven b-feniletilamin egy természetesen előforduló katakolamin neurotranszmitter, amely az agyban található. Ez egy erős gyógyszer, de csak körülbelül 30 másodpercet él túl, mielőtt a MAO-B lebontja. Ha lenyeled, el sem jut az agyadba, mert a bélrendszeredben rengeteg monoamino-oxidáz van. Az emberek próbáltak már annyit bevenni, hogy kimerítik a mao-t, és ez több gramm b-borsóval is megtehető.
Ez az az állványzat, amiből annyi drog készül, egy fenol szénlánccal. met, amfetamin, az összes hallucinagén PhIKaL ( ami a feniletilaminok rövidítése, amit ismertem és szerettem), kationonok, antidepresszánsok. A kábítószerek hegyei szubsztituált feniletilaminok. Szerkezetileg ITT csak egy pár molekulával különbözik az amfetamintól . A molekulákkal nehéz bármit is kezdeni. Van valami a fenilgyűrűn, egy hidroxil? Amit még nem láttam eltávolítani a molekula elpusztításával. Van egy fentanil analóg, amit elő lehet állítani belőle. Semmi mást nem találtam, de ez az amatőr kémikusok szent grálja, és több cikk is hivatkozik rá 1915-1920 körül, de én nem találtam meg, és előttem százan sem találták meg.
Alfa-feniletilamin, azzal lehet valamit kezdeni.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mondanom sem kell, hogy sokat gondolkodtam ezen. Emlékszem, hogy olvastam olyan dolgokat, amelyek szerint elemi cink és gáznemű b-borsó fújása hihetetlenül forró cink fölé képes lenne erre. Ez egy megnevezett reakció, de soha nem láttam bizonyítékot arra, hogy kifejezetten feniletilaminnal működött volna.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Köszönjük az információt Buchner úrnak 👍
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Van egy útvonal, b-borsó ->fenyecetsav -->fenylaceton (p-2-p) akkor így van egy útvonal. Ahogy újra megvizsgálom ezt az ötletet, egy évvel később, újra elgondolkodom, hogy miért nem lehetett egyszerűen halogénezni azt A metil-moity szubsztitúciós reakciót🤔🤔🤔 az emberek úgy viselkedtek, mintha ez nem működne, de láttam, hogy működik a kationonoknál....

Ezt tegnap írtam és elfelejtettem megnyomni a küldést. Én megyek, hogy újra megvizsgálja ezt. Ez biztos, hogy megkönnyítené, mivel a GNC-ben és 10 0ther helyeken árulják.
 
Top