milyen témát használsz?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Tudod, az a kis színválasztó a sarokban? Milyen színt választottatok? Általában rózsaszínt, de kékre cseréltem, mert szerintem jobban illik az új pfp-mhez. lol
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Mi ez?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
ZmOLCnqywa

a kis palettás izé
Milyen színt választasz? Az enyém rózsaszínű.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Ó, értem már! Itt nincs JS :-(
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Im vissza a zöld a kedvencem és a látásom, a lila fehér vonalakkal nem volt jó a szememnek
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
éreztem, bárcsak lenne egy sötét üzemmód. mint, igen, van egy szürke opció, de azt kívánom, hogy az összes fehér rész fekete vagy sötétszürke legyen, míg az összes színes rész színes maradhat. a rózsaszín és a fekete aranyos lenne és sokkal könnyebb a szememnek. im jön le a kokainról rn és a fehér NEM comedown-barát lol
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Egy kívánság az adminoknak akkor. Cool a kólája olcsó és elég nagyszerű csak élvezze a nedves. Kérem, jegyezze fel. Én még nem kaptam kólát. Slab Coke/Heroin olyan 50$/g, azt a nehéz természetet nem lehet rc utánozni, ahogy a Salvinorin és a Cannabis teljességét sem. Az LSD alapja a lisztgomba. Mindannyian egyetértetek, ugye?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
ive soha nem csináltam rc stims, így nem tudnám, de nem hiszem, hogy a legtöbb rc közelítene a kokszhoz. és igen, nagyon olcsó, de még mindig jó minőségű az árához képest. jó az eladó. egyetértek, hogy az rc pszichedelikusok nem olyan jók, mint a hagyományosak. i havent csináltam semmit szintetikus, de például a gombák szórakoztatóbbak, mint a kevésbé ismert dolgok, mint az lsa.
 
  • Love
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
A dimetokain nagyon olcsó gyenge rc koksz. Az 5meoDMT-t többnyire rc-ként állítják elő, és csúcs hallucinogén, rc több mint természet és jó. A pcylosybin gombák erősebbek, mint az LSA magok egy gyenge LSD analóg, ez adott...
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Ez a funkció ugyanolyan hasznos, mint a hozzászólása.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Ezt még a gyerekek is tudják
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ha senki nem említette, haegy készülék, cickmsettinfs, görgessen az aljára, a telefonról, majd kattintson a build # 7-szer. Bekapcsolta a fejlesztői vezérlést. Kattints rá, és máris kényszerítheted a sötét módot bármire. Miért yo5 vannak ott fejlesztői módban, menj előre, és engedélyezze ' force allow apps on external and thatbwill let you move almost any app to your SD car
 

pshcrmth

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 8, 2024
Messages
60
Reaction score
14
Points
8
7-es téma + rendszer sötét mód szabályai számomra !
 
Top