Question Miért tűnik a Vicodin olyan szokatlannak?

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Nem vagyok opioidszakértő, talán az oxit könnyebb szintetizálni; csak azt tudom, hogy megdöbbentett, hogy nem találok egyetlen bejegyzést sem erről.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Tapasztalatom szerint az emberek leginkább a nagy dolgokat, például az Oxy-t akarják. Ez most nehéz, mert aggódni kell a fent...
 

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Azt hiszem, soha nem csináltam oxit, de a vicodin, amikor fiatalabb voltam, majdnem úgy viselkedett, mint egy hosszan tartó kokain; de megkaptam, hogy adhd, így az eredmények eltérhetnek.
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
79
Reaction score
59
Points
18
Deals
14
Magát a márkanevet már nem gyártják, de szerintem többen ismerik a kifejezést, mint néhány másikat, mint például a loraset vagy a loratab és a Norco, amelyeket szintén nem gyártanak már az USA-ban. A hidrokodon körülbelül ennyi, és az opioidokkal kapcsolatos összes peres eljárás és a visszaszorítás miatt ellátási problémák vannak, így már csak generikus készítményeket gyártanak, és ezek nagy részét valószínűleg nem az USA-ban gyártják. Az oxi mindig is népszerűbb volt, és azóta is a legnépszerűbb. 1 felírt fájdalomcsillapító sok éven át az USA-ban, amíg a bs el nem kezdődött a crackdownnal, de lehet, hogy még mindig az? És igen, mindenkire kicsit másképp hatnak. Ha igazi oxy-t vagy dros-t akarsz, bár itt megkaphatod őket.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Ez regionális jellegű is. Ahol én felnőttem, ott minden hidroklorid a vicodan, ahol pedig a feleségem nőtt fel, ott minden hidrokodon a Lortab. Én még csak nem is hallottam a "Lortab"-ról, amíg majdnem 30 éves nem voltam.
 

JukoAndy72

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2024
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Mármint, hogy a vicodin őrülten ritka, az nem olyan rossz; mármint, ha az itt lévő molly valódi, annak sokkal jobban örülök.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Megerősítem neked, hogy Jesse Jamesnek és Thuggakingnek is van legális mollyja
QJdn6GpjDN

Ha végig görgeted a fórumlistát, amíg eljutsz az amerikai részhez, ugorj be a kitűzött posztra, és valószínűleg tudok neked egy ingyenes mintát szerezni, Heisenburg zsebből fog menni, hogy ingyenes gyógyszereket adjon neked. Ez tény.
 
Last edited:

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
518
Reaction score
239
Points
43
Ha jobban belegondolok, én is csak a lortabot ismerem. Azt hiszem, az a pár orvos, akitől kaptam, azt mondta, hogy "olyan volt" vagy "olyan volt, mint" a vicodan. Az üvegen azonban sosem volt vicodan.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,321
Solutions
4
Reaction score
888
Points
113
Két márkás hidrokodon/paracetamol tabletta. Ezek ugyanazok, és van még egy pár más márkanév is azt hiszem( én lyukasztottam ki)
Vicodin, Norco, Lortab, Co-Gesic, Lorcet, Hycet, Anexsia, Maxidone, Stagesic és Vicodin HP.
 
Top