Miért van annyi dextroamfetamin, ahol én élek, és nem metamfetamin? Mi az oka ennek?

srsr22

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Helló srácok!
Nem tudom, hogy hol írhatnám ezt a fórumon, de van egy q mindenkinek!

Miért van olyan sok d-amph ahol én lakom, és nem metamfetamin? Talán azért, mert nehezebb előállítani? Talán drágább egy adag, ezért a d-amph a jobb választás? Úgy értem, ha a vegyészek tudják, hogyan kell d-amfetamint csinálni, mennyivel nehezebb onnan metamfetamint csinálni?

Szerintem ez azért lehet, mert a met sokkal rosszabb a szervezetednek, ez lehet az egyik oka. De a meth keményebben üt IMO. Szeretnék itt több metet, de nem látom errefelé sajnos.
Észak-Európában élek és itt úgy tűnik .... d-amph mindenhol és minden sarkon van ... De nincs met

Vigyázzatok magatokra mindannyian
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Ennek oka, hogy a p2np prekurzor még mindig legális az előállítás és az értékesítés, a met prekurzorok pedig tiltottak és nehezen beszerezhetők voltak, kivéve a p2p-t, amely racém metet termel, és sokkal több erőfeszítésbe és pénzbe kerül az utóbbiból metet előállítani.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Helló. ha sok d-amfetamin van, akkor ez azt jelzi, hogy sok PPA (fenilpropanolamin) van az országban.
Ezt oldatokban árulják az állatkereskedésekben kutyáknak. És könnyen kivonható és könnyű belőle amfetamint nyerni.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
93
Points
28
Úgy érti, hogy egyes országokban recept nélkül kapható az állatorvos által?
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Nos, ez valószínűleg nem jó ötlet, de Propalin néven árulják, az Egyesült Királyságban legalábbis online megvásárolható, és nincs igazi korlátozás, amit látok.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Ah, nem is tudom, kiderült, hogy kurvára vak vagyok, és receptre van szükségem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
878
Points
113
Az amfetamin metamfetaminná történő átalakítása egy népszerű, meglehetősen alapvető kémiai reakció. Lehet, hogy még nyereséges is lehet az Ön számára, ahol
 

lasta123

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 22, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Van valamilyen szál, hogy hogyan kell ezt csinálni
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
@Hank Schrader, tudna adni egy linket egy jó tuturial a d-amfetaminról a PPA-tól ?
Üdvözlettel
 

vaso

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 10, 2024
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
D ez jobbat jelent, mint L
 
Top