2-fluoramfetaminas

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Šiek tiek pagarbos šiai medžiagai 2-fluoramfetaminas.
Savo stimuliuojamuoju poveikiu, palyginti su grupės rinkos vaistais, ji tikrai veiksminga. Dėl lipofiliškumo negali būti lengva geriamojo roa indukuoti paprasta.
Tai, kaip jis slopina centrinę nervų sistemą, yra savaip ypatingas ir gali būti labai naudingas net pakeičiant Adderall. Manau, kad jis turi panašios naudos, pakankamai didelės, kad jį būtų galima vadinti jo pusbrolio dekstromamfetamino analogu. turint omenyje, kad jie yra stipriai struktūriškai susiję tarp dekstro izomero ir fluoro atomo ant benzeno dial yra neabejotinai tam tikra cheminė romantika.

Darau prielaidą, kad tokia medžiaga suklestėtų konservatyvesnėse grupėse; žmonės, ieškantys medžiagų, padedančių jums klestėti, turinčių daugiau medicininę paskirtį, bet taip pat randančių malonumą.

(Galbūt todėl, kad manoma, jog ji skatina dopamino ir noradrenalino išsiskyrimą smegenyse).
Rekomenduoju visiems, kurie dar tik pradeda naudotis sintetinėmis, cheminėmis ar tiriamosiomis cheminėmis medžiagomis, pradėti čia. 2-fa taip pat yra labai galinga!

Štai naudingos nuorodos, kad pamatytumėte fizines savybes:
https://imgur.com/a/bd7LlJz
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
WUT?! Na, 2 pozicija yra meta, taigi ji yra apie save, bet meta direktoriai dažniausiai yra deaktyvatoriai, taigi tai daro keistą savotišką savęs nuvertinimą. 🤔
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Suprantu meta direktorių tiek pat, kiek suprantu orto ir para. Fluoras meta nėra būtent priemaiša?

Per mano patirtį šis "nuvertėjimas "nuvertina jį naudingais būdais ir skiriasi nuo kitų amfetaminų.

- miegas ir pabudimas yra siaubingi
- & ilgalaikė raminanti stimuliacija kitą dieną. Jis išlieka.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
2 pozicija visada yra orto, ji negali būti meta, nes tai visada yra 3 pozicija (orto, meta ir para yra 2, 3 ir 4 kitos pakaitos, kuri yra viena (1), atžvilgiu.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Dėkojame už pamokas. Dar geriau suprantu tarp dviejų medžiagų padėčių benzeno žiede ir suprantu skirtumą.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kaip tai palyginti su 4-fluoro? Prisimenu, kad man visai patiko, kai prieš maždaug 15 metų jį bandžiau, labai švelnus ir "švarus"
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Motyvuodamas kitus dokumentuoti šią temą esu patenkintas.
 

marty€mcfly

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 26, 2023
Messages
34
Reaction score
16
Points
8
Aš taip pat. Taip nutinka, kai myli tai, ką darai, ir seki savo aistra. Man patinka priklausyti anoniminėms grupėms, kurios daro įtaką žmonėms pakilti aukščiau. Chemijos ir technologijų mokymasis yra būdas išgyventi ir judėti į priekį.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Turėjau smegenų pirstelėjimą.
Kaip dėl to? Para ar meta? J/k, susipažink su Mara R. Peta, ji čia nauja.
LvCOmUEVjQ
 
Top