Question Tvarumo klausimas

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Sveiki draugai,

Jau daugiau nei dešimtmetį esu (po kitu slapyvardžiu) pilkosios zonos / chemijos tyrimų / ir clearnet legalių narkotikų kultūros dalis. Buvau kelių dabar jau neegzistuojančių pardavėjų forumų moderatorius. Mačiau, kaip jie ateina ir išeina.

Mano klausimas, kaip BB tikisi, kad jos domenas nebus areštuotas? Gerbiu profesionalų, į žalos mažinimą ir chemiją orientuotą BB požiūrį, tačiau mačiau, kaip panašios pastangos buvo griaunamos ir naikinamos.

Kitas klausimas, kodėl bandoma sukurti clearnet svetainę?

Ačiū
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Be galo žaviuosi šio projekto vizija ir drąsia jį įgyvendinančia komanda.
Vis dėlto jūsų nuogąstavimas yra teisingas, ir aš taip pat jau galvojau apie tai, nes tokie forumai kaip šis yra tai, ko reikia bendruomenei, o tokių projektų ilgaamžiškumas gali teigiamai paveikti daugybę žmonių.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,646
Solutions
2
Reaction score
1,725
Points
113
Deals
666
Net jei clearnet domenas neprieinamas, turime svogūno domeną, kuris visada veiks. Mūsų kuriamas turinys labai greitai pasklinda internete, mūsų pastangos liks internete visam laikui.
Turime didelių planų, sukursime naujus šešėlinių forumų standartus ir pakelsime minimalią kokybės kartelę visiems tokiems projektams.
 

propiophenone

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 25, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Taip, aplink jau sproginėja sintetiniai vaizdo įrašai. Jie yra labai gerai padaryti. Žinojau, kad už tokių pastangų turi stovėti rimti ir atsidavę žmonės.

Vertinu jūsų darbą. Pagalvojau, kad verta paklausti. Tai viena profesionaliausių svetainių, kokias esu matęs. Be abejo, chemijos žinios pranoksta tai, ką esu matęs.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
596
Points
93
Labai vertinu sunkų ir profesionalų darbą, kurį čia atliekate dėl klandistinės bendruomenės, ir didžiuojuosi, kad esu jos dalis nuo pat pirmųjų dienų :) Negaliu sulaukti, kada pamatysiu, kur tai nuves ateinančiais metais!
 
Top