PATARIMAI DĖL PAGRINDINIŲ IR GERIAUSIŲ LABORATORINIŲ REIKMENŲ 4MMC IR AMFETAMINO SINTEZEI

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Sveiki,

būčiau dėkingas, jei tie, kurie turi ilgametę patirtį ir yra dosnūs, skirtų kelias minutes ir išvardytų pagrindinius arba būtiniausius laboratorinius reikmenis pirmiesiems bandymams sintetinti 4MMC ir amfetaminą. Įranga būtų gaunama palaipsniui, vis sudėtingesnė ir įvairesnė - ne dėl to, kad stengiuosi sutaupyti kiekvieną centą kiekviename žingsnyje - mano tikslas yra pabandyti dirbti su šiomis dviem medžiagomis mažesniu mastu, kad galėčiau pabandyti, tikriausiai nepavyks, tada bandyti dar kartą ir taip toliau, kol bus logiška tobulinti laboratorinę įrangą.
Tikriausiai reikia magnetinio šildytuvo / maišytuvo?
Kokių ąsotėlių ir kiek jų užtektų pradžiai? Kiek jų ir kokio dydžio reikėtų mažoms 4MMC ir amfetamino partijoms? Ar yra kokių nors specifinių stiklo tipo reikalavimų?
Kondensatoriui? Tai turbūt geriausia įsigyti iš karto? Ar yra kokių nors konkrečių duomenų apie tai, kokį kondensatorių reikėtų įsigyti pradedančiajam šių dviejų narkotikų sintezei?
Kolbos su trimis kakleliais? Tikriausiai geriausia įsigyti tokį, kuris būtų 1 l dydžio? Kokios nors konkrečios informacijos? Ar pakanka vieno?
Termometrai?
Ar chemijai galima naudoti kavos filtrus?
Vakuuminį filtrą galiu pasigaminti iš kompresoriaus, pakeisdamas srautą ir šiek tiek su juo manipuliuodamas. Tačiau ar pirmosioms partijoms vietoj vakuuminio filtro galima naudoti paprastą gravitacinį filtravimą (turiu omenyje kavos filtrų, audinio, slėgio ir garinimo naudojimą)?

Ar aš praleidau ką nors esminio? Kiek kolbų, ąsočių ir kokių dydžių man reikia pradžiai? Ar galima ką nors pakeisti kuo nors slaptu? Ką nors pridėti?
Tikrai būsiu dėkingas už ekspertų patarimus. Vertinu šio forumo egzistavimą ir visą informaciją, kuria dalijamasi. Būčiau labai dėkingas už patarimus dėl laboratorinių indų, kad nereikėtų patirti sunkių išbandymų, kai viduryje proceso suprantu, kad man kažko trūksta, ir pan.

Linkėjimai
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Šis skyrius parašytas specialiai u:
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/the-simplest-recipes.191/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/set-up-your-first-lab.192/
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Yra nemažai mūsų, pakankamai kompetentingų, kad patikrintų, ką supratote ir apskaičiavote iš meistro G. Pattono pateiktų nuorodų, įskaitant jį patį. Pradėkite nuo mažų dalykų ir daug supraskite, įrangos improvizacijos ir pakaitalai taikomi ribotai, todėl prieš imdamiesi darbo paklauskite ko nors, ką laikote patikimu. Raskite vidurio kelią tarp geto ir akademinių dirbtuvių/laboratorijos ir galėsite pasiekti tai, ko norite. Į sveikatą!

P.S. 1 l reaktorius yra pagrindinė pradinės laboratorijos dalis, grįžtamasis kondensatorius yra absoliučiai būtinas Al/Hg P2NP redukcijai į amfetaminą, bet beveik nenaudingas metkatinono sintezei, prie 1 l reaktoriaus įsigykite bent 500 ml skiriamąjį piltuvą (tikiu, kad už šią detalę man padėkosite iš mano patarimo).
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
Ačiū! Tai yra beveik tai, ką įsivaizdavau kaip privalomus poreikius. 1 l reaktorius būtų šaltas su plokščiu (ar nebūtinai?) dugnu ir su trimis kakleliais? Kad būtų galima įrengti kondensatorių, per kitą pilti reagentus, o trečią - kitiems veiksmams? O gal turite omenyje reaktorių tiesiog didelį kolbą, kuris gali būti su vienu kakleliu?
Nes dėl savo asmeninių interesų norėčiau savo bandymus sutelkti tik į amfetaminą, tačiau šių dienų realybė diktuoja ką kita - katinonai veiksmingai (deja) nustūmė amfetaminą į antrą planą.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Verčiant amfetaminą gana būtina turėti šiek tiek daugiau įrangos, nei reikia katinonams, be to, skiriasi ir sudėtingumas. Geriausias variantas - gauti iš tokio tiekėjo kaip vevor paprastą distiliavimo rinkinį (reikėtų pažymėti, kad jungiamosios detalės yra skirtingo dydžio, 24/40 vietoj 29/32), tačiau jo jums vis tiek prireiks bendros paskirties operacijoms. Tas pats ir su jų parduodamu kaitvietės maišytuvu, jis yra gana prieinamas, tik neimkite pigiausio, nes jis yra šlamštas (jis sulūžo per pirmas 12h naudojimo).
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Taip, pradžioje jums užteks kiniško stiklo, bet toliau turėsite tobulinti įrangą. daugelis žmonių taip pat nesusimąsto, kad šone užsiima ne sus chemija, nes dėl to reagentų, tokių kaip metilaminas, benzaldehidas ir t. t., turėjimas tampa mažiau įtartinas. taip pat niekada nepirkčiau stiklo, kurio talpa didesnė nei 2 l, iš "Clearweb", nes daugiau nei 2 l pritraukia federalinius pareigūnus kaip musės ant šūdų.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Jau daugiau nei šešis mėnesius dirbu su vevorykštės rinkiniu ir nieko, išskyrus termometrą, nesudaužiau (gali būti, kad esu patyręs ir atsargus, bet visas stiklas dūžta vienodai). Nepritariu kiniškiems stiklo gaminiams, bet geriau pradėti nuo visų reikalingų dalių, nei rinkti jas po gabalėlį, pirktą didelėmis išlaidomis.
 
Top