Patarimai, kaip atskirti pseudoefedriną / raudonąjį Nr. 40

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Pasakysiu trumpai - atrodo, kad įprastinė procedūra "plaukite acetonu, kol išnyks raudona spalva" su "Sudafed" (arba bent jau bendriniu "SudaGest") 30 mg tabletėmis NEGALI veikti. Raudona danga yra ne geležies oksidas, o Raudonasis 40 aliuminio ežeras, kuris, asmeniškai galiu pasakyti, nėra itin tirpus acetone. Jis YRA tirpus tiek vandenyje, tiek bevandeniame etanolyje, nors taip neturėtų būti - pagal mano atliktus tyrimus jis turėtų būti tirpus tik sausame EtOH 0,001 g/100 ml. Tačiau praktikoje jis pakankamai tirpus sausame EtOH, todėl mano pseudoefedrino hcl kristalai yra rausvai rausvi.

Bet kokiu atveju, esmė ta, kad turiu toną PE hidrochlorido kristalų, kurie visi yra užteršti šia medžiaga, ir man sunku juos atskirti - ar kas nors turi patirties šiuo klausimu? Arba ar kas nors turi patirties, kaip užteršti raudonuoju fosforu Nr. 40 ir kaip jį sumažinti Maskvos būdu (I2 + raudonasis fosforas), ir ar tai sugadins mano galutinį produktą?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Pirmiausia tabletes suplakite su susmulkintu ledu. Taip mechaniškai pašalinama didžioji dalis raudonojo sluoksnio.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tikriausiai tai tiesiog dažai
 

SpectreOfCommunism

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
13
Reaction score
7
Points
3
Atnaujinimas: Po kelių tablečių su keliais tiriamaisiais tirpalais keliuose mėgintuvėliuose pastebėjau, kad šiek tiek metanolio su 0,5 % acto rūgštimi, atrodo, gražiai pašalina raudonąjį sluoksnį (~2 min. maišant), o po to, išmetus nuvalytą tabletę į tinklinį sietelį, metanolis išgaruoja pakankamai greitai, kad liktų vientisa balta tabletės šerdis. Esu įsitikinęs, kad prarandamas labai nedidelis PSE kiekis (nes jis taip pat tirpsta MeOH), bet manau, kad rezultatas yra maždaug toks pat (o gal ir geresnis), kaip ir mechaniškai pašalinant sluoksnį. Nors raudona spalva išnyko, vis dar galiu įžvelgti ant trapios piliulės šerdies įspaustus numerius, ir tai laikau įrodymu, kad buvo pašalinta labai nedaug piliulės medžiagos.

Ironiška, bet ši procedūra remiasi rišikliais ir "gunk", kurie apsaugo didžiąją dalį PSE nuo ištirpimo metanolio ir acto rūgšties tirpale. Bet kokiu atveju, jei kas nors turi kitų idėjų, kaip patobulinti plovimo procedūrą, drąsiai rašykite jas čia :). Ačiū.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Manau, kad dėl to, kad veiklioji medžiaga yra po tabletės apvalkalu, prarandate nedidelę dalį PSE
 

Sonnettales

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
19
Reaction score
5
Points
3
Žinau, kad tai senas pranešimas, bet pamaniau, kad vis tiek pakomentuosiu, nes neseniai susidūriau su ta pačia problema. Jei jau turite krūvą pseudomedžiagų, užterštų ta rausva spalva, nes vadovavotės kitame forume čia esančiu metodu Nr. 2 "išskyrimas iš tablečių", vienintelis dalykas, kurį galėčiau padaryti po to, yra plovimas rūgštimi ir šarmais. Po to seka keli plovimai dietileteriu ir acetonu, o tada vienas plovimas acetonu. Mano kristalai buvo balti kaip gauti visi. Kita vertus, tame kitame forume, pagal Nr. 1 metodą, kuriame naudojama aktyvuotoji anglis ir nafta, gavau gryniausią kada nors matytą laisvosios bazės efedriną. Nors lyginant teorinę išeigą su metodu Nr. 1 išeiga yra mažesnė, mano nuomone, verta. Vienintelis dalykas, kurį reikia padaryti po to, tai paversti jį HCl druska.
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Nuplaukite nechlorintu stabdžių dalių valikliu. Neprarasite jokio psuedo, be to, jis pašalins didžiąją dalį užpildo ir rišiklių.
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Kol išoriniu garu distiliuosite reakcijos mišinį, viskas bus gerai ir jūsų šarmai bus sausi, be vandens, kol distiliuosite garais 2,1, šarmo ir pse Nd nesijaudinkite dėl šarmo užrakto, garai viską suskaidys.
 
Top