All/hg Stall, AI klausimas

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Visi bandomieji bandymai veikė gerai, tačiau mastelis su Ai "Lapu" buvo keistas. Pirmiausia dėl didelio sumažinimo aš naudojau magnetinį metalą ir.nesupratau to iki pat pabaigos, jei rxn.. Taigi, dabar, atlikdamas pakartotinį rxn, manau, kad mano pasirinktas Ai "lakštas" yra gerokai per storas. Jis atėjo iš ai šluotos/polio. Jis buvo storas, bet man pavyko jį sukarpyti žirklėmis. Reakcija vyko labai lėtai, kaitinant iki 45-60c kokias 6 valandas, intensyviai maišant/suvirpinant. Neatrodė, kad labai daug padarė, gal labai labai labai lėtai. Laikui bėgant ir daugiausia ties 10 val. riba buvo įpilta naoh tirpalo ir reakcija ėmė šilti, ir jau kelias valandas laikėsi maždaug 35-50c temperatūroje.
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Kai kuriais atvejais galime naudoti aliuminio granules, tačiau tam taip pat reikia daugiau laiko.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ya bandžiau su kepimo skardomis ir įvyko egzoterminė reakcija ji pakilo iki 65c, improvizuotai maišydamas sukimšau kibirą didžiąją laiko dalį... Atrodo, kad tai nieko nedaro, bet atrodo, kad viskas maišosi ir gali girdėti, kaip visi grandymo kartu.. Problema ta, kad buvo tonos nesureagavusio aliuminio, naudojant osmio skaičiavimus, plius 10 % perteklius. Manau, kad šiems 2-300 g sumažėjimams turiu pereiti prie folijos arba smulkiau supjaustyti savo pyrago keptuves, o gal gauti gerų CNC drožlių.

Folija dažniausiai išnyko po bazavimo, bet idk, jei tai svarbu. Lyk, kaip sekasi.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Reikia naudoti gyvsidabrio druskų perteklių vandenyje, o ne dekantuoti jį iš reakcijos, tada aliuminis reaguos (bet ilgai). Pabandykite tai padaryti.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Naudojau gyvsidabrio perteklių. Aš naudoju osm metodą amalgamuojant metanolyje. Palaukiau kokias 45-60 min. ir viskas buvo sidabrinės spalvos, o metanolis buvo pilkos/sidabrinės spalvos. Naudojau osmio gyvsidabrio skaičiavimus ir perteklių. Galbūt 1,5 karto daugiau, nei rekomenduoja osmis. Atrodo, kad pagal Al mišinio išvaizdą viskas gerai, mažyčiai burbuliukai ir tirpalas pasidaro sidabriškas / pilkas. Pastebėjau tik keletą mažų plaukiojančių pyrago keptuvės gabalėlių

Paskutinės reakcijos metu dideliame inde mišinys savaime pasiekė 65 0C, jei jis būtų tinkamo dydžio, gal būtų pasiekęs 70-75 be aušinimo. Egzoterminė reakcija truko apie 90 min., po to temperatūra palaipsniui mažėjo... dar 4 valandas buvo palaikyta 55c... liko daug Al pyrago keptuvės osmio skaičiavimo + 10 % pertekliaus... vis tiek liko per daug Al. Manau, kad daugiausia dėl siaubingos maišymo procedūros... todėl imsiuosi to imtis. Osmium keletą kartų minėjo, kaip svarbu tinkamai maišyti, ypač didesnių reakcijų atveju.
 
Last edited:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ar galite plačiau papasakoti apie šį metodą?
 
Top