amfetamino ne potentas , ar galiu iš naujo parūgštinti?

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
Sveiki, savo sintezėje aš mažiau parūgštinau (produktas yra šiek tiek gelsvas)
ar galiu savo druskas vėl ištirpinti tirpikliuose ir iš naujo parūgštinti, kad būtų pasiektas geresnis ph (1/5 IPA sieros rūgšties tirpalo)?
Be to, kas gali lemti galios trūkumą (jei aliejuje nelieka h20, o visi mano tirpikliai yra sausi)?
Sveiki
 

maloo

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 5, 2023
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Taip, druskos produktą galite paversti atgal į laisvąją bazę. Jei nueisite į prisegtas temas šiame skyriuje, yra viena, pavadinta "Metamfetamino kristalizavimas ir ledo gamyba", kurioje išsamiai aprašoma, kaip tai galima padaryti.

Potencijos problemų gali kilti dėl teršalų, kuriuos galima ištaisyti rekristalizuojant.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Aminų druskos išsilaisvina pridėjus stiprios bazės tirpalo.
NaBH4 sintezė? Padėtų, jei galėtumėte papasakoti išsamiau, šiuo metu labai sunku kam nors pasakyti ką nors naudingo
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
redukcija amalgamacijos būdu.
Bet Ph defektas buvo , nes aš vis acidificate jį, kol tirpalas tapo toks tirštas.
Kai matuodavau ph juostele, ant jos jau buvo labai tirštas AMF sulfatas, todėl negalėjau jo nuskaityti.
 
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Idealiu atveju norite, kad druskos būtų suspenduotos tirpiklyje, kad kuo mažiau sulfato patektų į sąlytį su rūgštimi, galinčia ją sunaikinti arba pakeisti.
 

alterego

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 8, 2023
Messages
20
Reaction score
6
Points
3
bet aš padariau tirpalą po alki 1/1 tirpiklyje. ir rūgštį 1/5 tirpiklyje lašinant iki druskos susidarymo.
tačiau jis vis tiek buvo per tirštas
 
Top